Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. e-commerce - Mistrz Internetów (SEO)

VACO RETAIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Dąbrowskiego 44, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

VACO RETAIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dąbrowskiego 44

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie pomysłów w zakresie wdrożeń nowych produktów i usług,

  • Optymalizowanie pozycjonowania strony internetowej,

  • Przygotowywanie i opracowywanie raportów i zestawień,

  • Kontrola realizacji zamówień na wszystkich etapach oraz odpowiedzi na zapytania Klientów,

  • Śledzenie trendów e-commerce,

  • Tworzenie opisów produktów na stronie internetowej,

  • Zarządzanie sprzedażą produktów na Allegro, eBay, Amazon (w Polsce i zagranicą).

Nasze wymagania

  • Możesz się pochwalić doświadczeniem w obszarze e-commerce minimum dwuletnim,

  • Rozmowa z ludźmi sprawia Ci niebywałą przyjemność, umiesz przedstawić produkt językiem korzyści,

  • Wiedzę z zakresu pozycjonowania stron (SEO) masz w małym palcu,

  • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office, w tym Excel oraz narzędzia analityczne takie jak Google Analytics,

  • Posiadasz lekkie pióro – lubisz i potrafisz pisać ciekawie,

  • Potrafisz tworzyć atrakcyjne wizualnie grafiki i posiadasz zmysł estetyczny.

  • Mile widziana będzie znajomość języka angielskiego, bo chcemy opanować export 

To oferujemy

  • Bezpieczną i stabilną, zwłaszcza w kontekście obecnych czasów, branżę.

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 16:00 lub 9:00-17:00 (jak wolisz)

  • Stabilne warunki zatrudnienia.

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych: opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową, dofinansowanie z ZFŚS, choć „wirus jest w odwrocie”.

  • Bardzo dobrą, daleką od korporacyjnej atmosferę pracy.

  • Ambitną i pełną wyzwań pracę nastawioną na ciągły rozwój osobisty.

  • Realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów – Twój głos ma dla nas znaczenie!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się marek w swojej branży w Polsce. Zdobyliśmy wiele nagród za innowacyjne produkty. Naszą ofertę z dumą prezentujemy we wszystkich największych sieciach handlowych. Nasz zespół to ludzie zaangażowani w życie firmy, każda z osób jest częścią spójnej całości. Zależy nam na rozwoju pracowników, bo wierzymy, że spełniony zespół to gwarancja sukcesu.

Nie stoimy w miejscu – każdego dnia wkładamy CAŁE SERCE w to być jeszcze bardziej EFEKTYWNI!

Przewiń do profilu firmy

Pracujemy zespołowo – wzajemnie się wspieramy i inspirujemy.

Jeżeli dla Ciebie również jest to ważne, to aplikuj do nas.

Zostań naszym Mistrzem Internetów!