Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. e-commerce na Allegro

ZAGATTO POLSKA PAWEŁ GRUDOWSKIO firmie

5 0008 000 brutto / mies.

ZAGATTO POLSKA PAWEŁ GRUDOWSKI

Księdza Piotra Ściegiennego 28

Szczecin

Firma Zagatto to autorska marka , gwarantująca najwyższej jakości wyroby ze skóry oraz innych materiałów, które zostały wykonane z ogromną dbałością o szczegóły i standard wykończenia. Nasze damskie i męskie portfele, torby na ramię, etui na dokumenty, paski skórzane i parciane, okulary przeciwsłoneczne to nie tylko dobrze zaprojektowane gadżety, ale również praktyczne przedmioty, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Produkty Zagatto staną sie Twoją rozpoznawalną wizytówką. Jesteśmy zespołem młodych projektantów, którzy od lat funkcjonują na rynku skórzanych portfeli damskich i męskich. Dzięki naszej wiedzy i konsultacjom z klientami możemy produkować przedmioty wysokiej jakości, które są w pełni dopasowane do Twoich potrzeb.

Właściciel marki Zagatto zatrudni pracownika na stanowisko Specjalista ds. e-commerce na platformie Allegro .

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie sprzedażą na platformie Allegro
  • Zarządzanie promocjami i wyróżnieniami, dbanie o atrakcyjność i aktualność ofert
  • Analiza rynku e-commerce, ofert konkurencji oraz trendów branży
  • Tworzenie i udoskonalanie opisów produktów, współpraca z copywriterami
  • Kreowanie i prowadzenie działań marketingowych na allegro mających na celu wzrost sprzedaży
  • Monitorowanie rynku, działań konkurencji i trendów
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firm

Wymagania:

  • Praktyczna i teoretyczna znajomość platformy Allegro od strony sprzedającego
  • Odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • Kreatywność
  • Zaangażowanie
  • Sumienność
  • Gotowość do pracy w godzinach 8:00-16:00 lub 7:30-15:30 od poniedziałku do piątku

Ogłoszenie archiwalne