Oferta pracy

Specjalista ds. E-commerce

Abalone Poland Sp. z o.o.

  • Ostrów Wielkopolski

    Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kampanii reklamowych online dla naszych produktów (branża meblarska)

  • Zarządzanie i rozwój sklepu internetowego

  • Analiza, raportowanie oraz optymalizowanie efektywności prowadzonych działań marketingowych na Marketplace, Ceneo, Allegro

  • Tworzenie tekstów marketingowych

  • Zarządzanie kanałami marketingowymi online, testowanie i wdrażanie nowych pomysłów

  • Prowadzenie firmowych profile spolecznościowych

  • Udział w opracowaniu i realizacja strategii marketingowej w internecie

Wymagania pracodawcy

  • Minimum roczne doświadczenia w projektach e-commerce

  • Zainteresowanie nowoczesnymi rozwiązaniami i technologiami w zakresie e-commerce

  • Umiejętności skutecznej komunikacji w zespole i znajomość zasad komunikacji marketingowej

  • Zdolności analityczne

  • Orientacja na wynik, samodzielność i inicjatywa

  • Znajomość narzędzi typu Google Analytics, Google Ads, Aceneo, Platformy Edito

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży

  • Doświadczenie w marketingu internetowym (idealnie w obszarze B2B)

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie

  • Ciekawa praca w systemie hybrydowym

  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania swoich kompetencji

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • Możliwość wniesienia energii, pomysłów i zaangażowania

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego i agencją pracy zajmującą się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników tymczasowych - NR CERTYFIKATU 24376. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, specjalistyczne w obszarach przemysłu, logistyki, sprzedaży i administracji. Dzielimy się z klientami fachową wiedzą o rynku pracy. Działamy na rynku polskim i europejskim.

Abalone Poland jest częścią Abalone Group działającej na rynkach europejskich od ponad 30 lat. W Polsce jesteśmy małym zespołem i dzięki temu mamy dużą elastyczność działania. Szybko podejmujemy decyzje w pełni koncentrując się na utrzymaniu najwyższej jakości naszych usług dostarczanych do klientów i kandydatów poszukujących pracy.

Przewiń do profilu firmy