Oferta pracy

Specjalista ds. e-commerce

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE RAMARO S.CO firmie

  • Paczkowo (pow. poznański)

    Paczkowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów sklepu internetowego

  • Zarządzanie sprzedażą poprzez strony/sklepy internetowe

  • Posprzedażowa obsługa klienta,

  • Raportowanie wyników sprzedaży i statystyk odwiedzin sklepu

  • Bieżąca analiza rynku oraz działań konkurencji

  • Analiza trendów,

  • Aranżacja przestrzeni do sesji zdjęciowej,

  • Wykonywanie i obróbka zdjęć produktowych,

  • Opracowywanie materiałów marketingowych,

  • Tworzenie treści dla wybranych kanałów elektronicznych,

  • Współpraca z zewnętrznymi firmami w zakresie projektowania strony www.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie handlowe w parciu o biznes e-commerce

  • Umiejętność i determinacja w osiąganiu wyników sprzedaży

  • Doświadczenia w prowadzeniu sprzedaży przez Internet

  • Wiedzę pozwalającą wykonywać ww. zakres obowiązków,

  • Znajomość programów z pakietu Adobe - Ps, Ai, Id,

  • Kreatywność, odpowiedzialność oraz rzetelność,

  • Samodzielność i umiejętność organizowania swojej pracy.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie z rodzinną atmosferą,

  • Wpływ na tworzenie strategii marketingowej firmy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię za rezultaty,

  • Szkolenia oraz rozwój własnych kompetencji.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy