Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Shoper S.A.

Specjalista ds. E-commerce

Shoper S.A.O firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ważna jeszcze dzień
    do: 19 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Pracując na stanowisku Specjalisty ds. E-commerce będziesz odpowiedzialny/a za wsparcie klientów związane z obsługą sklepu internetowego na platformie Shoper poprzez kontakt telefoniczny oraz mailowy w tym:

- budowanie długoterminowych, dobrych relacji z bieżącymi/nowymi Klientami

- prowadzenie rozmów wychodzących- badanie potrzeb klientów, kontakt z potencjalnymi

klientami zakładającymi 14 dniowe wersje demonstracyjne sklepu, by pomóc w jak najlepszym

poznaniu możliwości oprogramowania Shoper

- prowadzenie rozmów przychodzących- bieżące wsparcie związane z obsługą, konfiguracją

sklepów

- kompleksową obsługę Klienta m.in. przygotowywanie ofert, wystawianie faktur,

przeprowadzanie audytów

- dosprzedaż usług dodatkowych bieżącym Klientom takich jak: domeny, certyfikaty SSL,

grafika

- współpracę z innymi działami Firmy: IT, Marketing, QA, PR oraz Shoper Premium

- pomoc techniczną w podstawowej konfiguracji sklepów internetowych na platformie Shoper

Nasze wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

- min. rocznego doświadczenia w obsłudze klienta, najlepiej w branży e-commerce

- umiejętności prowadzenia skutecznej komunikacji (telefon, mail)

- umiejętność organizacji pracy

- ogólnej znajomości produktów i usług SaaS w branży e-commerce,

- chęci uczenia się oraz szybkiego przyswajania zdobytej wiedzy

- determinacji w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów

- wysokiej kultury osobistej

- umiejętności negocjacyjnych

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • udział w wewnętrznych i zewnętrznych projektach edukacyjnych, konferencjach, szkoleniach poszerzających horyzonty i wiedzę

  • onboarding - pełne wsparcie i wdrożenie na stanowisko

  • pracę w godzinach 08.00-16.00 oraz 10-18.00

  • zawsze miłe benefity: pakiet medyczny, program Multisport, imprezy integracyjne, bezpłatny angielski, i inne…

  • pracę zdalną w 100% jeżeli jesteś spoza Krakowa

  • jeżeli preferujesz pracę w biurze lub hybrydowy model pracy, też jest taka możliwość- nasze biuro mieści się w Krakowie, wówczas dodatkowo znajdziesz u nas: bezpłatny parking dla pracowników, strefę chillout- piłkarzyki, konsola PS5…

Shoper S.A.

Shoper to największy dostawca oprogramowania do prowadzenia sklepu internetowego w Polsce – działamy na rynku e-commerce od 2005 roku, pozwalając na swobodną i profesjonalną sprzedaż online.

Z naszego oprogramowania korzysta ponad 15 tys. e-biznesów, prowadzonych przez małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorców, którzy stawiają na nowoczesny handel i technologie.

Jeśli też jesteś pasjonatą e-handlu oraz nowych technologii, uwielbiasz wyzwania i chcesz mieć realny wpływ na rozwój najbardziej dynamicznej branży na świecie – dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy