Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. e-commerce

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 06.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma TVprzemyslowa od 2007 roku dystrybuuje systemy telewizji przemysłowej oraz inne elektroniczne systemy zabezpieczeń. Jest wyłącznym przedstawicielem marki Eneo w Polsce.
    Kapitałowo i osobowo jest związana z firmą Aeromind która ma z 4-letnie doświadczenie w dystrybucji dronów do zastosowań profesjonalnych i hobbystycznych, ich serwisowaniu oraz organizacji szkoleń UAVO.

    Miejsce pracy: Poznań
    Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię od zysku z kanału e-commerce
    • udział w certyfikowanych szkoleniach i konferencjach
    • dostęp do książek i magazynów marketingowych oraz branżowych
    • dofinansowanie lunchy oraz kursu j. angielskiego
    • dużą samodzielność i niezależność działania
    • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze e-commerce, e-marketingu oraz branżach elektronicznych systemów zabezpieczeń i dronów
    • przyjazną atmosferę pracy i życzliwe przyjęcie przez członków naszego zespołu
    • możliwość nieograniczonego latania firmowymi dronami :)
    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    Opis stanowiska:

    • zarządzanie kilkoma serwisami e-commerce IdoSell (IAI Shop), tworzenie i wdrażanie dla nich strategii rozwoju
    • koordynowanie działań marketingowych realizowanych przez agencję zewnętrzną (istnieje możliwość samodzielnego prowadzenia tych działań): GoogleAds, FacebookAds, Display, remarketing, SEO, Merchant Center
    • wykorzystywanie Google Analytics, Google Search Console i innych narzędzi
    • samodzielne zarządzanie kanałami YouTube, Facebook oraz E-mail marketingiem
    • współpraca z grafikami

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • bardzo dobra znajomość branży e-commerce i e-marketingu oraz narzędzi wspierających sprzedaż i analitykę e-commerce
    • chęć do samodzielnego rozwoju oraz testowania nowych rozwiązań
    • dobra znajomość języka angielskiego

    Warunki współpracy:

    • forma zatrudnienia: umowa o pracę, umowa B2B
    • pełen wymiar czasu pracy

    Zainteresowana / Zainteresowany?
    Wyślij nam swoje CV za pomocą opcji APLIKUJ

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.