Specjalista ds. e-commerce

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma TVprzemyslowa od 2007 roku dystrybuuje systemy telewizji przemysłowej oraz inne elektroniczne systemy zabezpieczeń. Jest wyłącznym przedstawicielem marki Eneo w Polsce.
    Kapitałowo i osobowo jest związana z firmą Aeromind która ma z 4-letnie doświadczenie w dystrybucji dronów do zastosowań profesjonalnych i hobbystycznych, ich serwisowaniu oraz organizacji szkoleń UAVO.

    Miejsce pracy: Poznań
    Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię od zysku z kanału e-commerce
    • udział w certyfikowanych szkoleniach i konferencjach
    • dostęp do książek i magazynów marketingowych oraz branżowych
    • dofinansowanie lunchy oraz kursu j. angielskiego
    • dużą samodzielność i niezależność działania
    • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze e-commerce, e-marketingu oraz branżach elektronicznych systemów zabezpieczeń i dronów
    • przyjazną atmosferę pracy i życzliwe przyjęcie przez członków naszego zespołu
    • możliwość nieograniczonego latania firmowymi dronami :)
    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    Opis stanowiska:

    • zarządzanie kilkoma serwisami e-commerce IdoSell (IAI Shop), tworzenie i wdrażanie dla nich strategii rozwoju
    • koordynowanie działań marketingowych realizowanych przez agencję zewnętrzną (istnieje możliwość samodzielnego prowadzenia tych działań): GoogleAds, FacebookAds, Display, remarketing, SEO, Merchant Center
    • wykorzystywanie Google Analytics, Google Search Console i innych narzędzi
    • samodzielne zarządzanie kanałami YouTube, Facebook oraz E-mail marketingiem
    • współpraca z grafikami

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • bardzo dobra znajomość branży e-commerce i e-marketingu oraz narzędzi wspierających sprzedaż i analitykę e-commerce
    • chęć do samodzielnego rozwoju oraz testowania nowych rozwiązań
    • dobra znajomość języka angielskiego

    Warunki współpracy:

    • forma zatrudnienia: umowa o pracę, umowa B2B
    • pełen wymiar czasu pracy

    Zainteresowana / Zainteresowany?
    Wyślij nam swoje CV za pomocą opcji APLIKUJ

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.