Oferta pracy

Specjalista ds. e-commerce

IMPERO BOCHEŃSKI SP. Z O.O.O firmie

  • Radom, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Specjalista

Renomowany dystrybutor glazury, ceramiki i armatury laureat nagrody głównej Salon Roku 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 województwa mazowieckiego i lubelskiego poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa platform sklepu internetowego i kontrola nad ich prawidłowym funkcjonowaniem
  • nadzorowanie procesów i wdrażanie założeń strategii sprzedaży online
  • kontakt z klientem w zakresie obsługi zamówień sklepu internetowego
  • analiza i udoskonalanie karty produktu i funkcjonalności sklepu
  • obsługa platform firm spedycyjnych
  • analiza sprzedaży i realizacja założonych planów
  • weryfikacja podejmowanych działań marketingowych i analiza statystyk sklepu na podstawie narzędzi internetowych np: Google Analytics
  • współpraca z innymi działami w firmie w zakresie działań logistycznych i magazynowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w branży e-commerce
  • znajomość Google Analytics, Google Ads
  • znajomość platform Wordpress, Allegro, Ceneo, Inpost będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności pracy w zespole
  • dobra organizacja, samodzielność, komunikatywność

Oferujemy:

  • progresywny system wynagrodzeń
  • profesjonalne szkolenia branżowe
  • atrakcyjne warunki rozwoju zawodowego
  • dynamiczne środowisko pracy
  • przyjemną atmosferę oraz ciekawą pracę w nowoczesnej firmie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy