Oferta pracy

Specjalista ds. e-commerce (rynek chorwacki)

Answear.com

Answear.com

Aleja Pokoju 18

Grzegórzki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja nakreślonego planu zespołu i firmy jako całości

  • Tworzenie i testowanie treści tekstowych serwisu (od opisów produktów, marek, kolekcji haseł marketingowych na www i nie tylko)

  • Planowanie koncepcja graficzna serwisu, oparta na sprzedaży i współpracy z Działem Grafiki

  • Wdrożenie planu treści we współpracy z Działem Sprzedaży, Marketingu itp.

  • Planowanie i realizacja newslettera marketingowego

  • Dobry humor, zainteresowanie modą e-commerce i chęć do pracy w młodym zespole ze start-up’ową atmosferą

Nasze wymagania

  • Chorwacki: perfekcyjna ortografia, stylistyka, kreatywność tekstu w języku chorwackim

  • Angielski: wymagany minimalny poziom - B2

  • Chęć uczenia się i podejmowania nowych wyzwań

  • Umiejętność pracy zespołowej oraz pracy samodzielnej

  • Pewny użytkownik PC + mobile, MS Office

  • Mile widziane wykształcenie wyższe

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży, modzie lub e-commerce

  • Język polski: znajomość będzie dodatkową zaletą

To oferujemy

  • Pracę w wiodącej firmie fashion e-commerce w regionie CEE

  • Możliwość rozwoju z najlepszymi specjalistami w branży e-commerce

  • Twórczą atmosferę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Answear.com

Answear poszukuje Specjalisty e-commerce z językiem chorwackim.

Pasjonujesz się modą? Jesteś geniuszem handlu? A może jesteś absolwentem bez doświadczenia i szukasz miejsca na rozwój?

Spróbuj! Przede wszystkim, musisz perfekcyjnie znać język chorwacki.

Bez względu na doświadczenie i kompetencje, masz szanse zainteresować nas swoją kandydaturą!

Answear to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma, ale jednocześnie jeden z wiodących multibrandowych sklepów internetowych w Europie Środkowej i Południowej.

Jesteśmy dumni, że możemy zadowolić klientów szeroką gamą ponad 350 marek i ogromną różnorodnością produktów. Wyróżnia nas też świetna obsługa klienta, szybka dostawa i atrakcyjne promocje.

Stawiamy na szybki rozwój, a od niedawna jesteśmy też spółką notowaną na Giełdzie. Rozwijamy się też terytorialnie i jednym z rynków, na którym planujemy prowadzić działalność jest Chorwacja.

Przewiń do profilu firmy