Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. e-commerce

Apm Group Sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współuczestnictwo w budowaniu i wdrażaniu strategii e-commerce dla marki

  • Czynny udział w tworzeniu i doskonaleniu sklepu internetowego przy współpracy z zespołami wewnętrznymi i firmami zewnętrznymi

  • Wprowadzanie nowych oraz edycja już istniejących ofert

  • Wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży

  • Współtworzenie i prowadzenie kampanii promocyjnych

  • Analiza rynku, monitorowanie działań konkurencji oraz trendów w obszarze e-commerce

  • Analiza i optymalizacja reklam w kanale online

  • Kontrola realizacji zamówień na wszystkich etapach

  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy

  • Cykliczne raportowanie

Nasze wymagania

  • Znajomość narzędzi analityki internetowej (Google Analytics, GMC, GTM, Google AdS, Hotjar)

  • Praktyczna wiedza z zakresu SEO, SEM

  • Doświadczenie w pracy na narzędziach takich jak Tradewatch czy BaseLinker

  • Minimum dwuletnie, poparte sukcesami doświadczenie w świecie e-commerce oraz w kreowaniu oferty reklamowej on-line

  • Znajomość j.angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Doskonałe zdolności komunikacyjne

  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w wykonywaniu obowiązków

  • Praktyczna znajomość obsługi polskich (Allegro) lub zagranicznych (Amazon; eBay) platform marketplace – mile widziane

  • Umiejętność pracy projektowej – mile widziane

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • Samodzielną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Niezbędne narzędzia pracy

Apm Group Sp. z o.o.

Od ponad 11 lat dostarczamy naszym Klientom produkty najwyższej jakości, dzięki czemu grono naszych stałych Klientów wzrasta w maksymalnym tempie! Co roku zaskakujemy ponad 80 nowościami! Jedną z naszych najmocniejszych stron jest wskaźnik Employee Satisfaction Index (ESI) – zadowolenie naszych pracowników jest dla nas ogromnym sukcesem! Rośniemy w siłę a wraz z nami nasi partnerzy handlowi na całym świecie!

PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOIM ZAANGAŻOWANIEM, PODEJMIJ WYZWANIE!

Przewiń do profilu firmy