Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. e-commerce

NEW ANNA COSMETICS SP. Z O.O.O firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie działań w obszarze e-commerce na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych

  • Kompleksowa obsługa sklepu internetowego

  • nadzorowanie procesów sprzedaży online

  • Dbanie o prawidłowe działanie platformy sklepu

  • Kontrola realizacji zamówień na wszystkich etapach

  • Wprowadzanie nowych oraz edycja już istniejących ofert

  • Wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży

  • Współtworzenie i prowadzenie kampanii promocyjnych

  • Analiza trendów w obszarze e-commerce

  • Analiza konkurencji i danych z zakresu e-commerce

  • Raportowanie wyników sprzedaży i efektywności kampanii sprzedaży

  • Analiza i optymalizacja reklam w kanale online

  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu sklepu internetowego, poparte sukcesami

  • Zaawansowana wiedza na temat struktury sklepów internetowych

  • Zaawansowana znajomość narzędzi marketingowych i reklamowych

  • Umiejętność wyznaczania celów, planowania działań i monitorowania postępów pracy

  • Kreatywne myślenie i podejście do realizowanych zadań,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość obsługi platform marketplace : Allegro, Amazon, eBay

  • Znajomość narzędzi analityki internetowej :Google Analytics, GMC, GTM, Google AdS

  • Praktyczna wiedza z zakresu SEO, SEM

  • Perfekcyjna znajomość pakietu Microsoft Office

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Możliwość zdobywania nowych kompetencji, dalszego doskonalenia umiejętności zawodowych i awansu w ramach struktury firmy.

  • Dużą niezależność i samodzielność w prowadzeniu działań

  • Pracę w zespole specjalistów opartej na współpracy, zaufaniu i dzieleniu się wiedzą

  • stabilne warunki zatrudnienia

NEW ANNA COSMETICS SP. Z O.O.

to firma specjalizująca się w tworzeniu wyjątkowych kosmetyków, dedykowanych na rynek globalny. Specjalizujemy się w kompleksowym podejściu, tworząc najwyższej jakości produkty w ramach marek produktowych.

Wyławiamy talenty, osoby kreatywne i przedsiębiorcze, z wielką pasją i energią do działania. Oferujemy atrakcyjną ścieżkę rozwoju w obszarach: sprzedaży, marketingu, e-commerce. Stawiamy na wymianę wiedzy, rozwój osobisty i szkolenia. Jesteśmy przekonani, że sukces zależy nie tylko od doświadczenia i umiejętności, ale także od osobistego nastawienia.

Przewiń do profilu firmy

Informacje dodatkowe:

BARDZO PROSIMY O PRZESYŁANIE CV TYLKO PRZEZ OSOBY Z DOŚWIADCZENIEM