Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. e-commerce

Firma Handlowo - Usługowa Wojart Wojciech TobiaszO firmie

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

36-004 Łąka 513 / koło Rzeszowa

Specjalista e-commerce do zarządzania sklepem internetowym.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie działań w obszarze e-commerce na rynku europejskim + GB;
  • praca w zakresie optymalizacji i wdrażaniu potrzebnych rozwiązań pod kątem SEO/SEM dla naszego sklepu;
  • zarządzanie sklepem, optymalizacja + utrzymanie;
  • tworzenie kampanii Adwords;
  • utrzymanie dodatkowej sprzedaży na platformie Allegro;
  • rozwój kanałów wsparcia sprzedaży, marketing automation;
  • zapewnienie wsparcia informatycznego pracownikom firmy;

Zapraszamy Cię do zespołu jeżeli: rozumiesz podstawowe pojęcia SEO/SEM, znasz Google Adwords, wiesz jak stworzyć prosty tekst pod SEO, śledzisz trendy i jesteś osobą, która chce się rozwijać.

W zamian oferujemy: bezpośredni wpływ na projektowaną strategię e-marketingu, możliwość rozwoju w wielu kierunkach, wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wymagamy od pracownika:

  • doświadczenia w prowadzeniu działań z zakresu marketingu on-line/e-commerce;
  • znajomości HTML / CSS;
  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientem;
  • dużej samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy;
  • terminowości wykonywanych działań;
  • dbanie o wizerunek firmy;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • umiejętności analizowania i optymalizowania własnych działań;
  • punktualności.

Co oferujemy:

  • umowę o pracę
  • sprzęt niezbędny do pracy (PC, laptop, telefon, CRM)
  • pracę w zespole

Ogłoszenie archiwalne