Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. e-Commerce

Fashion Trends Group Sp. z o.o.O firmie

  • Krakowska 87, Skawina
    Skawina, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Fashion Trends Group Sp. z o.o.

Krakowska 87

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie działań w obszarze e-commerce na rynkach DE, HU, RO, CZ, IT, SK, FR, HR (kompleksowa obsługa sklepu internetowego, nadzorowanie procesów sprzedaży online)

  • dbanie o prawidłowe działanie platformy sklepu

  • rozwój kanałów wsparcia sprzedaży takich jak afiliacja, marketing automation

  • Współpraca z agencją przy realizacji kampanii w kanałach e-commerce (Google Ads, FB Ads, afiliacja, Seznam, Youtube, Instagram

  • analiza skuteczności kampanii i raportowanie wyników

  • obsługa techniczna treści sklepu www na wybranym rynku

  • analiza wybranego rynku pod względem działań mogących polepszyć sprzedaż na danym rynku

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu działań z zakresu marketingu on-line/e-commerce

  • znajomość jednego z rynków DE, HU, RO, CZ, IT, SK, FR, HR e-commerce

  • znajomość języka jednego z krajów z rynków DE, HU, RO, CZ, IT, SK, FR, HR w stopniu komunikatywnym

  • znajomość Google Ads, Google Shopping, Google Tag Manager, Facebook Ads Manager;*

  • wiedza z zakresu trendów rynkowych w obszarze e-commerce i narzędzi wspierających sprzedaż

  • kreatywność, zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - jeżeli zna język danego kraju i PL to wystarczy

Mile widziane

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • podstawowa znajomość JS, HTML, CSS

  • doświadczenie w branży fashion, lifestyle, streetwear

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę B2B na preferencyjnych warunkach (zwrot kosztów z tym związanych) lub UoP

  • sprzęt potrzebny do pracy (laptop, telefon)

  • atrakcyjne rabaty (marki z portfolio SneakerStudio, YesSport)

  • premie kwartalne

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

FTG a właściwie Fashion Trends Group to szybko rozwijająca spółka zarządzająca takimi markami jak YesSport i SneakerStudio.

Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu FTG. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju FTG i doświadczeniach naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy