Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. e-commerce social media

Sportroom

Sportroom

Stefana Jaracza 72A

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oraz aktualizacja oferty produktowej

  • Bieżąca analiza działań konkurencji

  • Monitorowanie poprawności działania sklepu internetowego

  • Planowanie i wdrożenie strategii cenowych

  • Prowadzenie i obsługa kampanii reklamowych w Social Mediach

  • Monitorowanie budżetu marketingowego i raportowanie kosztów

  • Raportowanie wyników pracy działu obsługi i sprzedaży

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy z bazą danych w programie MS Excel

  • Umiejętność wyznaczania planów marketingowych i sprzedażowych

  • Odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy

  • Doświadczenie w sprzedaży internetowej min. 1 rok

Mile widziane

  • Znajomość platformy sprzedażowej IAI-Shop/Idosell

  • Znajomość narzędzi e-commerce/marketingu online

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie rosnące wraz z Twoim zaangażowaniem i wynikami pracy

  • Realny wpływ na strategię firmy w obszarze e-commerce i marketingu

  • Narzędzia i oprogramowanie niezbędne do Twojej pracy

  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

  • Wysoki stopień samodzielności i ciekawe wyzwania

  • Komfortowe warunki pracy w nowym biurze