Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. E-commerce - Sprzedaż Internetowa

ARETLIMA sp. z o.o.O firmie

2 000‐5 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Obowiązki:

  • Wprowadzanie artykułów do sprzedaży internetowej
  • Kontrola produktów przed i po publikacji
  • Dbanie o atrakcyjność i aktualność oferty na platformach sprzedażowych

Wymagania:

  • Umiejętność sprawnej i szybkiej obsługi komputera i internetu
  • Dbałość o detale
  • Zaangażowanie
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Własny komputer
  • Internet przewodowy

Mile widziane:

  • Podstawy Photoshop lub innego programu graficznego
  • Osoby, które ukończyły szkoły o profilu informatycznym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę zdalną z domu
  • Terminowe wypłacanie wynagrodzeń

Ogłoszenie archiwalne