Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. e-commerce (teleinformatyka)

FIBERMARKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługą systemu sprzedaży internetowej,

  • wdrażaniem strategii marketingu internetowego,

  • rozwojem sklepu internetowego, mechanizmami optymalizacji sprzedaży,

  • prowadzeniem działań z zakresu marketingu internetowego

  • tworzeniem i realizowaniem kampanii w mediach społecznościowych,

  • analizowaniem prowadzonych działań marketingowych i sprzedażowych,

  • doborem właściwych narzędzi i wdrażaniem rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży w kanale e-commerce,

  • obsługą klientów w zakresie doradztwa produktowego (mail, chat, telefon),

  • przygotowywaniem treści merytorycznych (blog, artykuły sponsorowane).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne,

  • doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w obszarze e-commerce,

  • doświadczenie we wdrażaniu serwisów internetowych,

  • zajomość PrestaShop,

  • znajomość narzędzi Google,

  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu produktem,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • inicjatywa w podejmowaniu działań,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie i nastawienie na realizację celów.

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę, zlecenie lub inna forma umowy,

  • laptop, telefon i inne niezbędne narzędzia pracy,

  • miłą atmosferę pracy,

  • szkolenia oraz wsparcie przy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • spotkania integracyjne

Fibermarkt Sp. z.o.o – firma prowadząca sklep internetowy ze sprzętem teleinformatycznym prowadzi rekrutację na stanowisko: Specjalista ds. e-commerce (teleinformatyka).

Poszukujemy proaktywnej i kreatywnej osoby na stanowisko specjalisty ds. e-commerce, dla której sprzedaż internetowa i nowoczesne technologie są pasją, a wysoka umiejętność komunikacji społecznej pozwala nawiązać relacje z każdą niemal osobą

Przewiń do profilu firmy