Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Specjalista ds. e-commerce

TEAMEX EUROPE sp. z o.o.O firmie

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Spółka Teamex Europe, utworzona w 2010 roku, specjalizująca się w dystrybucji produktów spożywczych oferuje stanowisko specjalisty ds. e-commerce w naszym biurze w Toruniu.

Zakres obowiązków:

W celu rozwoju naszego sklepu internetowego, osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za następujące punkty:

  • wprowadzanie i lokowanie produktu (cennik, opis produktu, zdjęcia, ceny promocyjne itd.)
  • marketing internetowy (przygotowywanie newsletterów i e-mailing)
  • korespondencja z klientami sklepu (pytania, reklamacje...)
  • kontakt z dostawcami
  • SEO, SEA, SMO
  • administracja i moderowanie naszego bloga, grupy facebookowej i kanału youtube
  • przygotowywanie reportaży o producentach, opracowywanie ich profilu na stronie i sprawdzanie specyfikacji produktów
  • E-CRM, organizacja konkursów, działań lojalnościowych i promocji dla naszych klientów
  • rozwój naszej e-reputacji poprzez kampanie reklamowe CPC i sponsoring
  • analiza danych zebranych w Google Analytics

Profil kandydata:

Szukamy osoby godnej zaufania, wszechstronnej, posiadającej następujące umiejętności:

  • wymagane jest doświadczenie w e-commerce (znajomość technik handlu) lub zarządzaniu blogami i mediami społecznościowymi
  • doskonała znajomość języka polskiego (pisownia, gramatyka) + umiejętność redagowania tekstów
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • znajomość obsługi komputera (pakiet Microsoft Office)
  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość języka francuskiego i/lub angielskiego
  • znajomość back-office Prestashop
  • znajomość języków programowania Html i CSS

Jako pracodawca oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę na pełen etat
  • możliwość rozwoju i aktywnego uczestnictwa w dalszym rozwoju firmy
  • wynagrodzenie zasadnicze + premię związaną z wynikami
  • możliwość pracy zdalnej (w uzasadnionych sytuacjach)
  • elastyczność w zakresie czasu pracy i okresów urlopowych
  • telefon firmowy i laptop

Prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne