Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. E-commerce

UAB MportasO firmie

5 000–9 000
brutto / mies.
  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie sklepami od strony administracyjnej,
  • Nadzorowaniei koordynowanie procesów sprzedażowych,
  • Zarządzanie logistyką w e-sklepach,
  • Nadzorowanie aktualności ofert i pozyskiwanych zamówień z serwisów zewnętrznych (Allegro, empik, morele, erli, ceneo),
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie, w tym IT, obsługi klienta, reklamacji oraz magazynami,
  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu sklepami od strony administracyjnej: budowa oferty, nadzorowanie i koordynowanie procesów sprzedażowych, zarządzanie logistyką sklepu,
  • Znajomość systemów e-sklepowych. Znajomość Prestashop będą dodatkowym atutem
  • Ogólna wiedza na temat przepływu zamówień od powstania aż do samej wysyłki.
  • Podstawy zagadnień SEO
  • Mile widziana znajomość systemów sprzedażowych Allegro, Morele, Arena, Erli, Ceneo, Allegro, Olx, Google Shoping,
  • Odpowiedzialność, samodzielność, dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, wśród młodych zaangażowanych osób;
  • Miłą atmosferę, otwartą i nowoczesną kulturę pracy;
  • Wsparcie merytoryczne na każdym etapie pracy;
  • Możliwość pracy z najnowszymi narzędziami i technologiami w branży e-commerce;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania;
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarach e-commerce.

O nas

Marzysz o dołączeniu do wysoce zaawansowanego i perspektywicznego zespołu e-commerce? W mPort obalamy mit, że handel to nudny i „staromodny” biznes. Dołącz do naszego młodego zespołu, który ma udane doświadczenie w międzynarodowym handlu elektronicznym od 2010 roku. Pomóż firmom rozwijać się w Niemczech, Polsce, krajach bałtyckich czy w Stanach Zjednoczonych! Jesteśmy młodzi i ambitni, dołącz do nas, jeśli chcesz być częścią takiego zespołu.

Specjalista ds. E-commerce, warmińsko-mazurskie