Oferta pracy

Specjalista ds. e-commerce

KONSMETAL CONCEPT S.A.O firmie

KONSMETAL CONCEPT S.A.

Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7

Warszawa

Konsmetal od prawie 30 lat jest europejskim liderem w produkcji mechanicznych i mechatronicznych zabezpieczeń mienia oraz systemów kontroli i zarządzania gotówką. Nasze produkty to nowoczesne elektroniczne urządzenia depozytowe, kasy pancerne, sejfy, skarbce, sterowane komputerowo systemy pozwalające na kontrolę, wydawanie, deponowanie oraz recycling gotówki.

Obecnie poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Obowiązki:

  • stworzenie i wdrożenie strategii E-commerce w organizacji,
  • połączenie działań e-commerce z innymi systemami firmy,
  • aktywne działania sprzedażowe zwiększające sprzedaż kanałem internetowym,
  • bieżący nadzór nad prawidłowością funkcjonowania platformy,
  • wprowadzanie nowych rozwiązań i funkcjonalności mających na celu wzrost sprzedaży,
  • bieżąca analiza rynku, monitorowanie konkurencji w kanale e-commerce.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w branży e-commerce,
  • mile widziane doświadczenie w pracy po stronie agencji
  • praktyczna wiedza na temat e-commerce,
  • bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego,
  • kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie,
  • mile widziane umiejętności graficzne i znajomość programów graficznych
  • umiejętności analityczne, dobra organizacja pracy własnej,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • biegła znajomość MS Office i programu Excel,
  • duża samodzielność oraz  wysokie zdolności interpersonalne.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • stabilne warunki zatrudnienie ukierunkowane na długofalową współpracę;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zastrzegamy sobie kontakt wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy