Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. e-commerce

Coffeelab Monika Pisańska-Gawryś, Piotr Gawryś, Tomasz Wagner s.c.O firmie

4 0009 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i budowanie długotrwałych relacji z klientami firmy w celu realizacji polityki sprzedażowej i marketingowej

  • Stały nadzór nad elektronicznymi kanałami sprzedaży (np. allegro, empik, amazon) - Analiza potrzeb klientów i odpowiednie kształtowanie oferty handlowej

  • Koordynacja i tworzenie materiałów informacyjnych B2B,

  • Monitorowanie działań konkurencji w zakresie B2C, B2B,

  • Rozwijanie obecnych oraz wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie e-commerce.

  • Rozbudowa obecnych i znalezienie nowych kanałów sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, poparte udokumentowanymi sukcesami

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

  • Znajomość procesów sprzedaży na platformie Allegro, Amazon i innych marketplace

  • Wykazywanie inicjatywy w działaniu oraz konsekwencja w dążeniu do jak najlepszej realizacji postawionych celów

  • Wysoka orientacja na wynik oraz zdolności analityczne

  • Znajomość rynku kawy specialty będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży

  • Pełną wyzwań pracę i możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Realny wpływ na strategię i wyniki biznesowe.

  • Pracę z rozpoznawalnymi produktami.

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Nielimitowane ilości kawy specialty

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin