Oferta pracy

Specjalista ds. e-commerce

LUX MED Sp. z o.o.O firmie

  • Postępu 21C, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

LUX MED Sp. z o.o.

Postępu 21C

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za sprzedaż w kanałach e-commerce partnerów Grupy LUX MED

  • Opracowanie i realizacja strategii sprzedaży produktów w kanałach e-commerce partnerów Grupy.

  • Realizacja efektywnych kampanii sprzedażowych u partnerów i odpowiedzialność za ich przeprowadzenie.

  • Analiza skuteczności kampanii i wykorzystywanych narzędzi, wspólnie z partnerami.

  • Współpraca w zakresie przygotowania contentu na stronach internetowych i portalach społecznościowych partnerów LUX MED.

  • Badanie rynku e-commerce i grup docelowych.

  • Przygotowywanie raportów i analiz.

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe, mile widziane marketing i/lub ekonomia

  • Posiadasz min. 2 letnie doświadczenie we współtworzeniu i rozwijaniu kampanii e-commerce,

  • Korzystałeś/aś z narzędzi do prowadzenia kampanii promocyjnych (np. Google Ads, Facebook Ads)

  • Masz doświadczenie w korzystaniu z narzędzi analitycznych w obszarze online

  • Doskonale znasz trendy oraz narzędzia z obszaru komunikacji cyfrowej, w końcu e-commerce to Twoja pasja 😊

  • Swobodnie poruszasz się w środowisku marketingowo-analitycznym.

  • Dobrze znasz język angielski.

  • Komunikując się się z różnymi grupami odbiorców, czujesz się jak ryba w wodzie.

  • Myślisz analitycznie.

  • Wykazujesz się inicjatywą i nieszablonowym podejściem.

  • Doskonale odnajdujesz się w pracy w zespołowej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy