Oferta pracy

Specjalista ds. E-Commerce

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie koncepcji nowych produktów i usług,

  • Zbieranie i przygotowywanie wymagań funkcjonalnych,

  • Projektowanie layoutów UX i UI we współpracy z agencją

  • Zarządzanie treścią na stronie www w celu prezentacji produktów i usług,

  • Organizowanie akcji wspierających sprzedaż w kanale online (wprowadzanie na stronę promocyjną, aktualizacja cen i warunków oferty),

  • Współpraca z działem Marketingu przy tworzeniu kampanii promocyjnych,

  • Przygotowanie tekstów promocyjnych i perswazyjnych,

  • Przygotowanie materiałów graficznych we współpracy z agencją kreatywną

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,

  • Znajomość produktów lotniczych,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dokładność, zaangażowanie, samodzielność, inicjatywa.

Mile widziane

  • Doświadczenie pracy w dziale marketingu online lub e-commerce w innej firmie,

  • Znajomość potrzeb podróżników,

  • Doświadczenie w pracy w CMS (edycja strony, Blog),

  • Znajomość narzędzi Adobe Analytics, Adobe Experience Manager.

To oferujemy

  • pracę dla jednego z największych Ecommerce w Polsce,

  • wdrażanie projektów na kilkudziesięciu rynkach zagranicznych,

  • cross-działową realizację projektów (we współpracy z różnymi zespołami w ramach firmy),

  • rozwój Twoich zdolności analitycznych podczas analizy i interpretacji danych sprzedażowych i trafficowych,

  • różnorodność zadań i możliwość zwiększania Twojej wiedzy i kompetencji w oparciu o nowoczesne narzędzia i nowe projekty.

Klient Pracuj.pl

Jesteśmy Grupą Kapitałową tworzącą jedno z 12 najdłużej działających przedsiębiorstw z branży transportowej na świecie. Od dekad łączymy Polskę oraz Europę Środkową i Wschodnią ze światem obsługując miliony klientów każdego roku. W 2019 r. było ich ponad 10 milionów. Łącząc tradycję z nowoczesnością dbamy o to, by na całym świecie oferować naszym klientom najdogodniejsze i najbardziej komfortowe warunki podróży. Nasza firma to przede wszystkim ludzie, którzy tworzą zespół ekspertów w swoich dziedzinach. Wspólnie budujemy jedną z najbardziej znanych i cenionych na świecie polskich marek.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.