Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. E-Commerce

ENDOO firmie

ENDO

Aleje Jerozolimskie 185

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie e-sklepu;

  • odpowiedzialność za organizację i zarządzanie e-sklepem (analiza, planowanie, realizacje, nadzór);

  • odpowiedzialność za dostępność towarów w e-sklepie oraz wprowadzanie produktów, cen, tworzenie nazw i opisów, zarządzanie kategoriami;

  • aktualizacja oferty produktowej;

  • rozwój i optymalizacja e-sklepu;

  • obsługa autorskiego oprogramowania CMS;

  • współpraca przy tworzeniu strategii i rozwiązań mających na celu rozwój sprzedaży i marketingu;

  • monitorowanie i analiza rynku oraz raportowanie działań;

  • monitorowanie najważniejszych parametrów sklepu takich jak konwersja, czas wizyty, zaangażowanie, wartość koszyka;

  • współpraca z działem marketingu w celu wdrażania odpowiednich działań mających na celu zwiększenie widoczności produktów, konwersji, optymalizacji contentu.

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie, mile widziane w obszarze e-commerce, nowych technologii;

  • doświadczenie zawodowe w obszarze e-commerce;

  • praktyczna znajomość i umiejętność poruszania się w systemach zarządzania treścią (CMS);

  • znajomość pakietu MS Office (głównie MS Excel z podstawowymi funkcjami);

  • znajomość narzędzi E-mail Marketing i Marketing Automation;

  • znajomość narzędzia Google Analytics

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

  • kreatywność i pozytywne nastawienie;

  • umie (i lubi!) pracować w zespole;

  • chęć rozwoju osobistego;

  • umiejętność pracy pod presją.

Mile widziane

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży odzieżowej.

To oferujemy

  • pracę w młodym zespole w miłej atmosferze (nie jesteśmy korporacją);

  • wpływ na realny rozwój firmy i jej działania;

  • pełen etat;

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B;

  • rabaty pracownicze na zakupy w naszym sklepie.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • telefon służbowy

  • laptop służbowy

ENDO

Endo to niezwykła firma (na rynku odzieży dziecięcej), która od trzydziestu lat produkuje ubranka dla dzieci i niezmiennie zachwyca. Ale Endo to coś więcej niż ubranka – to wyjątkowe połączenie sztuki z codziennością, to sposób na lepsze bycie razem dorosłych i najmłodszych.

Każde dziecko chciałoby, żeby jego mama, tata, ciocia lub wujek pracowali w tak magicznym miejscu!

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska

Specjalista ds. e-commerce w ENDO będzie pracował dla niezwykłej marki o ugruntowanej pozycji na rynku odzieży dziecięcej z możliwością ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego.

Specjalista ds. e-commerce będzie pracował w młodym, kreatywnym zespole, który z pasją podchodzi do swoich codziennych zadań.

Specjalista ds. e-commerce ENDO otrzyma dobre wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania.