Oferta pracy

Specjalista ds. e-commerce

Polskie Linie Lotnicze LOT

Komitetu Obrony Robotników 43

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Będziesz odpowiadać za sprzedaż wybranych produktów i usług w kanale online na wybranych rynkach: wprowadzanie do sprzedaży, odpowiednią prezentację na stronie oraz optymalizację sprzedaży. A także za rozwój strony internetowej o nowe funkcjonalności ułatwiające użytkownikowi proces zakupu.

Twoje obowiązki:

- Organizowanie akcji wspierających sprzedaż w kanale online (wprowadzanie treści na stronę promocyjną, aktualizacja cen i warunków oferty),

- Zarządzanie treścią na stronie lot.com w celu prezentacji produktów i usług,

- Opracowywanie koncepcji nowych produktów i usług,

- Zbieranie i przygotowywanie wymagań funkcjonalnych,

- Projektowanie layoutów UX i UI we współpracy z agencją,

- Współpraca z działem Marketingu i Traffic Aquisition przy tworzeniu kampanii promocyjnych,

- Pisanie tekstów promocyjnych i perswazyjnych,

- Przygotowanie materiałów graficznych we współpracy z agencją kreatywną.

Nasze wymagania

- Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (C1), oraz innego wybranego języka (rosyjski, ukraiński, francuski, niemiecki, hiszpański, węgierski) na poziomie zaawansowanym (C1)

- Wykształcenie wyższe lub w trakcie ostatniego roku studiów,

- Doświadczenie w pracy w dziale marketingu online lub e-commerce,

- Doświadczenie w pracy w CMS (edycja strony, Blog) lub prowadzenie kont na Facebooku/Instagramie,

- Umiejętność pracy w zespole,

- Dokładność, zaangażowanie, samodzielność, inicjatywa

Mile widziane

- Znajomość potrzeb podróżników,

- Znajomość narzędzi Adobe Analytics, Adobe Experience Manager.

To oferujemy

- Pracę dla jednego z największych e-commerce w Polsce,

- Możliwość wdrażania projektów na kilkunastu, a docelowo kilkudziesięciu rynkach zagranicznych,

- Cross-działową realizację projektów (we współpracy z różnymi zespołami w ramach firmy),

- Rozwój Twoich zdolności analitycznych podczas analizy i interpretacji danych sprzedażowych i trafficowych,

- Różnorodność zadań i możliwość zwiększania Twojej wiedzy i kompetencji w oparciu o nowoczesne narzędzia i nowe projekty.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi