Oferta pracy

Specjalista ds. e-commerce

Global Airline Services Sp. z o.o.O firmie

  • Żwirki i Wigury 1
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Global Airline Services Sp. z o.o.

Żwirki i Wigury 1

Warszawa

Global Airline Services Sp. z o.o. jest firmą działającą w szeroko rozumianej branży lotniczej, turystycznej, mechatronicznej oraz narzędziowej. Główną działalnością firmy jest planowanie i zarządzanie podróżami służbowymi klientów korporacyjnych.

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie strategii dla kampanii online
  • Monitorowanie oraz udoskonalanie funkcjonowania sklepu online
  • Budowanie wizerunku firmy oraz wzmacnianie świadomości marek własnych
  • Planowanie, prowadzenie i optymalizowanie kampanii Google AdWords, Facebook Ads, Allegro Ads, Ceneo z nastawieniem na KPI sprzedażowe
  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi, prowadzenie komunikacji w social mediach oraz działań SEO
  • Współpraca z influencerami
  • Zarządzenie stronami www
  • Tworzenie treści do materiałów promocyjnych tj. katalogi, ulotki, broszury, opakowania
  • Przygotowywanie uczestnictwa firmy w wydarzeniach branżowych
  • Monitorowanie oraz zwiększanie efektywności prowadzonych kampanii poprzez optymalizację
  • Testowanie i wdrażanie nowych strategii oraz rozwiązań marketingowych

Wymagania:

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w obsłudze i zaawansowana znajomość narzędzi Google AdWords, Google Analytics, Facebook Ads, Allegro Ads, Ceneo
  • Doświadczenie w kampaniach e-commerce, performance, nastawionych na efekt
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Sprawne odnajdywanie treści w Internecie
  • „Lekkie pióro” oraz pasja do tworzeniu treści
  • Umiejętność pracy w zespole, inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista
  • Optymizm, otwartość i pewność siebie
  • Dobra organizacja pracy, terminowość

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie w oddziale w Lublinie lub Warszawie
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • Pracę w dynamicznym oraz zgranym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multi-Sport
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • Atrakcyjny, osiągalny system premiowy uzależniony od uzyskiwanych wyników

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy