Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. e-commerce

MOYA EUROPEO firmie

MOYA EUROPE

Mieczysława Karłowicza 9A

Warszawa

Konnichiwa, czekamy na Ciebie! Nazywamy się MOYA i jesteśmy polsko-japońską firmą z siedzibą w Warszawie. Jesteśmy pierwszą marką herbaty matcha w Polsce i specjalizujemy się w najwyższej jakości japońskich herbatach organicznych, które dystrybuujemy w całej Europie i nie tylko. Koncentrujemy się na zdrowym stylu życia oraz ekologicznej żywności premium. Nasze produkty zostały wyróżnione m.in. w konkursie „KUKBUK Poleca” 2020 oraz jako Dobra Marka 2019 dziennika Rzeczpospolita. Obecnie poszukujemy ambitnego Specjalisty ds. e-commerce, który będzie rozwijać naszą sprzedaż cyfrową i zostanie z nami na dłużej.

Zakres obowiązków:

  • analiza, monitorowanie, zwiększanie ruchu i sprzedaży e-commerce w wielu kanałach w Polsce i zagranicą
  • wdrażanie nowych rozwiązań e-commerce
  • szukanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży cyfrowej w Europie
  • doskonalenie sklepu pod kątem UX / UI
  • współpraca z agencjami SEM & SEO w Polsce i zagranicą
  • ścisła współpraca z ekspertami sprzedaży, marketingu i social media

Wymagania:

  • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • doświadczenie w korzystaniu z WooCommerce
  • wiedza z zakresu trendów rynkowych w obszarze e-commerce i narzędzi wspierających sprzedaż
  • zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • podstawowa znajomość języków HTML i CSS
  • dobra znajomość Excela
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość Google Merchant Center i Google Ads oraz narzędzi marketing automation

Co oferujemy:

  • dobrą umowa o pracę lub umowę B2B
  • częściową możliwość pracy zdalnej
  • ciekawe wyzwania w szybko rozwijającej się firmie
  • współpracę z międzynarodowymi partnerami w całej Europie
  • udział w kluczowych dla firmy inicjatywach
  • pracę w bezpośrednim, kreatywnym i pełnym poczucia humoru zespole
  • dużą ilość bardzo zdrowych japońskich herbat
  • pracę dla lidera kategorii, pierwszej marki matchy w Polsce, którą polecają najbardziej znani blogerzy i magazyny takie jak Kukbuk, Zwierciadło, Twój Styl, Elle

Ogłoszenie archiwalne