Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. E-Commerce

CORNER APP sp. z o.o.O firmie

  • Aleje Jerozolimskie 94
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

CORNER APP sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 94

Warszawa

www.joincorner.com

Corner to najgorętszy polski startup łączący social media z e-commercem. Naszą domeną jest live-streaming, współpracujemy z tysiącami twórców i setkami sklepów dostarczając najwyższej jakości treści dotyczące produktów: haule zakupowe, prezentacje produktów, unboxingi, tutoriale, recenzje i wiele innych.

Obecnie szukamy specjalisty ds. e-commerce. Osoby zorganizowanej i zdolnej do ciągłej pracy nad własnymi kompetencjami. Z naszej strony zapewniamy niczym nieograniczone pole manewru, możliwość pracy z wybitnymi fachowcami i to co jest dla nas najważniejsze, czyli satysfakcję z owoców własnej pracy.

Twoim nowym miejscem pracy będzie nowoczesny biurowiec w centrum Warszawy. Będziesz pracować z najlepszymi specjalistami z branży. Corner jest blisko powiązany z takimi firmami jak DDOB, LETHE, Mr. Gugu & Miss Go, Carpatree czy Aloha From Deer.

Zakres obowiązków:

  • obsługa autorskiego CRMu sklepu dla wersji mobilnej oraz desktopowej
  • onboarding nowych marek na platformę
  • wprowadzanie produktów, tworzenie opisów, zarządzanie kolekcjami
  • sporządzanie analiz wyników sprzedaży dla klientów
  • monitoring performance'u influencerów (ROAS)
  • analiza światowych trendów w zakresie social commerce
  • budowanie globalnej sieci partnerów i współpracowników

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie i pasja w zakresie e-commerce
  • znajomość czynności marketingowych z zakresu social media
  • łatwość uczenia się nowych programów komputerowych
  • wysoki poziom miękkich kompetencji interpersonalnych
  • obycie w popkulturze i technologii
  • chęć budowania globalnego startupu

Oferujemy:

  • pełen etat
  • umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego w szybko rozwijającej się organizacji
  • pracę dla jednej z wiodących firm w obszarze e-commerce

Ogłoszenie archiwalne