Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. e-commerce

Volta Sp. z o.o.O firmie

  • Jutrzenki 94
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Volta Sp. z o.o.

Jutrzenki 94

Warszawa

Volta Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą produktów z szeroko rozumianej branży zabezpieczeń mienia.

Poszukujemy ambitnych ludzi, którzy wzbogacą nasz obecny zespół swoją energią, wiedzą oraz

umiejętnościami.

  • Czerpiesz przyjemność ze znajdowania nieoczywistych rozwiązań w obszarze e-commerce?
  • Jesteś osobą nastawioną na współpracę?
  • Chętnie stawiasz sobie ambitne cele i je realizujesz?

Wyślij do nas swoje zgłoszenie na stanowisko Specjalista ds. e-commerce!

Opis stanowiska:

  • Współtworzenie strategii działań digitalowych, optymalizowanie procesów i rozwój narzędzi www,
  • Prowadzenie skutecznych kampanii sprzedażowych oraz leadowych w kanale online (E-mail marketing, SEO, SEA, Marketing Automation, Social Media) przy ścisłej współpracy z innymi członkami zespołu,
  • Współtworzenie strategii rozwoju produktów, dla których e-commerce będzie jednym z głównych kanałów sprzedaży oraz monitorowanie sytuacji w branży e-commerce,
  • Inicjowanie i realizacja działań e-commerce na platformach marketplace w tym Allegro oraz Amazon,
  • Współpraca z innymi działami, w celu budowania spójnej strategii rozwoju biznesu online,
  • Bieżący monitoring oraz raportowanie efektywności kampanii, a także wyników sprzedażowych,
  • Tworzenie koncepcji rozwoju e-commerce w firmie oraz współpraca z działem IT przy wdrożeniach zmian,
  • Wspieranie rozwoju sklepu ivolta.pl, współtworzenie strategii wzrostu kanału sprzedaży,
  • Tworzenie scenariuszy do Marketing Automation, bieżący monitoring aktualnych scenariuszy jak również raportowanie ich efektywności.

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie sprzedażowe w kanale e-commerce,
  • Umiejętność prowadzenia kampanii marketingowych w internecie, praktyczna znajomość technik i narzędzi e-marketingowych (SEO, SEA, social media, Content Marketing),
  • Zdolność analitycznego myślenia i znajomość analityki webowej w oparciu o Google Analytics,
  • Znajomość narzędzi do marketing automation, doświadczenie w tworzeniu scenariuszy,
  • Praktyczna znajomość narzędzi: Google Ads, Facebook Ads, Insights, Optimizer, Google Tag Manager, Google Search Console itp.,
  • Dobra znajomość pakietu Office, w szczególności programu Excel,
  • Podstawowa znajomość HTML oraz CSS,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Kreowanie i wdrażanie nowych rozwiązań, nastawienie na osiąganie wyznaczonego celu.

Mile widziane:

  • Podstawy programowania JavaScript oraz tworzenia zapytań SQL,
  • Znajomość narzędzia YouLead,
  • Znajomość popularnych platform marketplace (Allegro, Amazon) oraz narzędzia Baselinker.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie oparte na solidnej podstawie oraz premii miesięcznej uzależnionej od wyników,
  • Swobodę w doborze narzędzi i sposobów realizacji zadań,
  • Rozwój zawodowy oparty o wzrost odpowiedzialności i kompetencji,
  • Pracę w zespole profesjonalnych ludzi nakierowanych na realizację zadań,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Wsparcie i zaufanie ze strony przełożonych.

Ogłoszenie archiwalne