Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. E-commerce

FONTANNA MŁODOŚCI sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma kosmetyczna o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. e-commerce, do pracy w sklepie internetowym.

OPIS STANOWISKA:

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych (dobór efektywnych kanałów komunikacji oraz ich optymalizacja, raportowanie oraz analiza efektywności podejmowanych działań i efektów kampanii)
  • Efektywne poszukiwanie nowych klientów dla sklepu Internetowego oraz aktywizacja obecnych klientów do zakupów w kanale online
  • Aktywne poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań zwiększających sprzedaż
  • Monitorowanie i analiza działań konkurencji oraz śledzenie trendów, proponowanie nowych usprawnień w obszarze e-Commerce
  • Przygotowywanie raportów sprzedażowych oraz rekomendacji działań
  • Prowadzenie kampanii sprzedażowych w kanałach e-commerce oraz kampanii e-mail
  • Wprowadzanie oferty do e-sklepu i jej pozycjonowanie
  • Dbanie o grafikę na sklepie
  • Realizacja zamówień

WYMAGANIA:

  • Min.2-letnie doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu sklepu internetowego (realizacja celów sprzedażowych)
  • Znajomość praktyczna marketingu internetowego
  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta i Sprzedaży
  • Umiejętność identyfikacji oczekiwań Klientów i dostosowywania do nich proponowanych rozwiązań
  • Komunikatywność, z łatwością nawiązywania kontaktów, kreatywnym podejściem,
  • Samodzielność w planowaniu i organizacji własnej pracy
  • Umiejętność reagowania na zmieniające się otoczenie rynkowe, konkurencję oraz aktualne trendy specyficzne dla e-commerce
  • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu oraz prowadzić kilka projektów w tym samym czasie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych i biznesowych
  • Umiejętność obsługi programów graficznych Adobe: Photoshop / InDesign / Ilustrator
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google AdWords, Ceneo, Allegro, itp
  • Znajomość zasad budowy stron pod kątem pozycjonowania, z umiejętnością pozycjonowania stron – opcjonalnie
  • Znajomość Google Analytics
  • Znajomość języków programowania HTML, PHP – będzie atutem
  • Znajomość bardzo dobra pakietu Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego min. B1
  • Mile widziane doświadczenie w branży kosmetycznej

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Samodzielność w działaniu
  • Pracę w miłej atmosferze z młodym zespołem
  • Premie za realizację planu sprzedażowego

Ogłoszenie archiwalne