Ta oferta pracy jest nieaktualna od 633 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. e-commerce

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Protea Antiaging Sp. z o.o.

    Firma z branży kosmetycznej poszukuje osoby do prowadzenia sklepów internetowych.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Główne obowiązki:

    • Telefoniczna i mailowa obsługa klientów sklepu internetowego
    • Podejmowanie działań promocyjnych prowadzących do wzrostu sprzedaży
    • Realizacja zamówień sklepu internetowego (przygotowanie zamówień, pakowanie, wysyłka)
    • Utrzymywanie kontaktu z dostawcami / podwykonawcami
    • Obsługa interfejsu sklepu internetowego
    • Raportowanie
    • Aktywne promowanie sklepu/produktów w Internecie

    Umiejętności/cechy wymagane:

    • Znajomość branży kosmetycznej
    • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek e-biznes
    • Doświadczenie w prowadzeniu sklepu internetowego co najmniej rok
    • Doświadczenia w obsłudze klienta lub w sprzedaży
    • Kreatywność, zaangażowanie, wysoka kultura osobista, inicjatywa
    • Samodzielność i umiejętność pracy zespołowej, zdolność rozwiązywania problemów
    • Szybkość uczenia się
    • Dokładność i sumienność
    • Biegła znajomość pakietu MS Office
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
    • Znajomość Adobe Photoshop / Corel
    • Znajomość rynku kosmetycznego
    • Znajomość Google Adwords / Analytics
    • Podstawy html

    Oferujemy:

    • Pracę w młodym zespole
    • Pracę na stanowisku umożliwiającym rozwój zawodowy
    • Możliwość awansu
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Miejsce pracy: Warszawa/ Ochota

    Wymagane dokumenty:

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).