Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. e-commerce

Goldenmark Center Sp. z o.o.

Strzegomska 55A

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • rozwój kanału e-commerce (m.in. w zakresie wdrażania nowych rozwiązań i poprawy UX)

  • współpraca z agencjami/deweloperami

  • analizowanie danych, a następnie wyciąganie wniosków i wdrażanie nowych rozwiązań

  • przygotowywanie i weryfikowanie realizacji kampanii marketingowo-sprzedażowych

  • tworzenie newsletterów i mailingów sprzedażowych, zarówno od strony koncepcyjnej, jak i technicznej (e-mail marketing)

  • tworzenie materiałów graficznych

  • bieżące sprawdzanie oferty produktowej i jej aktualizacja (opisy produktów, kategorii produktowych, oferowanych usług i wszelkich innych treści)

  • współpraca z członkami Działu Marketingu, w szczególności w zakresie content marketingu, e-mail marketingu, e-commerce i google ads oraz social mediów

  • śledzenie działań konkurencji oraz trendów w branży e-commerce, jak również poszukiwanie nowych możliwości biznesowych

  • wsparcie koncepcyjne i operacyjne w ramach zespołu odpowiedzialnego za wdrożenie Marketing Automation

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie w obszarze e-commerce

  • Dobra znajomość narzędzi analitycznych, takich jak Analytics; znajomość Google Ads

  • wiedza z obszarów UX i UI designu

  • znajomość prostych programów graficznych, np. Canva, GIMP, znajomość Adobe Photoshop mile widziana

  • zmysł estetyczny i dbałość o szczegóły

  • znajomość zasad tworzenia mailingów i komunikacji zgodnej ze strategią marketingową firmy

  • znajomość koncepcji oraz podstawowych zasad, reguł i możliwości Marketing Automation

Mile widziane

  • doświadczenie jako product owner, we współpracy z agencjami interaktywnymi / software-housami

  • znajomość platformy Prestashop, WordPress lub podobnych

  • znajomość popularnych systemów e-mail marketingu (np. freshmail)

  • praktyczna znajomość popularnych platform MA (np. salesmanago, user.com czy edrone)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

  • ciekawą pracę w inspirującej atmosferze

  • nieformalną kulturę organizacyjną

  • szkolenie w zakresie znajomości produktów, usług, historii i kultury pracy firmy;

  • możliwość przystąpienia do programu opieki medycznej, pakietu sportowo-rekreacyjnego i ubezpieczenia grupowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Dołącz do nas!

Jeśli interesuje Cię świat e-commerce oraz to, jakimi rządzi się mechanizmami; znasz popularne platformy e-commerce i chociaż podstawy SEO; wiesz co to content marketing czy e-mail marketing, masz przy tym głowę pełną pomysłów, zmysł estetyczny, lubisz uczyć się nowych rzeczy, jesteś osobą wytrwałą i dążącą do celu - jest spora szansa, że jesteś idealnym kandydatem, jakiego szukamy.

Dołącz do lidera, rozwijaj wspólnie z nami siebie, firmę i rynek!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych.

Dowiedz się więcej o firmie: https://goldenmark.com/

Grupa Goldenmark jest liderem rynku instrumentów inwestycyjno-lokacyjnych (złoto, srebro, platyna, pallad, diamenty) oraz rosnącym graczem na rynku luksusowych produktów kolekcjonerskich. Dysponujemy największą i rozwijającą się siecią sprzedaży detalicznej. Jesteśmy dostawcą dla klientów indywidualnych i biznesowych. Zajmujemy się również profesjonalnym skupem metali lokacyjnych oraz diamentów.

Goldenmark to wyjątkowa oferta produktowa, najwyższa jakość obsługi Klienta oraz ogólnopolska sieć prestiżowych salonów w unikalnym formacie.

Tworzymy markę premium.

Tworzymy wartości dla pokoleń.

Przewiń do profilu firmy