Oferta pracy

Specjalista ds. e-commerce

PROGRESSIVE Agata SzurlejO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

        Jesteśmy Polską firmą, właścicielem marki Czas na Herbatę (www.herbata.net) i istniejemy na rynku od 1997 r. Od początku  swojej działalności specjalizuje się w imporcie, produkcji oraz sprzedaży herbat wysokogatunkowych, a także akcesoriów do jej parzenia i przechowywania. W ofercie znajdują się najwyższej jakości herbaty czarne, zielone, białe, czerwone, kwitnące, autorskie czy kompozycje owocowe, a także kawy z wszystkich zakątków świata oraz zioła.
    Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem sieci sklepów stacjonarnych w całej  Polsce oraz sklepu internetowego www.czasnaherbate.net.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie działań w obszarze e-commerce,
  • Obsługa techniczna sklepu internetowego – Shopware 6,
  • Tworzenie oraz aktualizacja bazy danych produktów na platformie sprzedażowej,
  • Obsługa sklepu na Allegro i innych stronach marketplace,
  • Planowanie i nadzór nad realizacją kampanii w kanałach e-commerce (Google Ads, FB Ads, afiliacja, itp.),
  • Planowanie i przygotowywanie kampanii e-mail,
  • Wdrażanie i rozwój stworzonej strategii,
  • Analiza sprzedaży na podstawie raportów,
  • Wspieranie działań operacyjnych,
  • Prowadzenie wewnętrznych projektów w ramach rozwoju narzędzi i procesów e-commerce.

OCZEKUJEMY:

  • Znajomość Shopware 6 będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie w prowadzeniu działań z zakresu e-commerce,
  • Praktyczne doświadczenie w sprzedaży produktów na Allegro,
  • Wiedza z zakresu narzędzi wspierających sprzedaż e-commerce i trendów rynkowych w tym obszarze,
  • Znajomość TradeWatch, Google Ads, Google Shopping, Allegro Ads, itp.
  • Dobra znajomość Google Analytics i mierników efektywności e-commerce,
  • Umiejętności swobodnej komunikacji w języku angielskim,
  • Umiejętności analityczne - tworzenie raportów oraz podejmowanie decyzji w oparciu o samodzielnie pozyskane dane
  • Kreatywność, zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Chęć rozwoju własnych kompetencji oraz umiejętność dostosowania się do szybko zmieniającego się stanowiska.

OFERUJEMY:

  • Realny wpływ na rozwój nowego projektu e-commerce na rynku polskim i zagranicznym,
  • Znakomitą atmosferę pracy w dynamicznym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywanej pracy (telefon, laptop, itd.),
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Zainteresowane osoby powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV w ciągu 30 dni od ukazania się ogłoszenia poprzez kliknięcie poniżej w "Aplikuj teraz".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy