Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. e-commerce z j. angielskim

Everyday sp. z o. o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa sprzedaży

  • Zarządzanie kanałami sprzedaży - m. in. Ebay i Amazon

  • Bieżąca obsługa zamówień

  • Obsługa klienta

  • Polityka cenowa

  • Procesy logistyczne

  • Początkowo odpowiedzialność za wszystkie procesy w ramach szybkiego rozwoju,

  • specjalizacja w jednym z powyższych obszarów

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego min. B2

  • Dużym dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego min. B1

  • Doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży e-commerce

  • Dyspozycyjność związana z pracą w 3 strefach czasowych

  • Wysoka samodzielność, dyscyplina i kultura pracy

  • Chęć rozwoju osobistego i umiejętności biznesowych

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie prowadzącej światową sprzedaż

  • Niezwykłą kulturę i przyjazność zespołu i współpracowników

  • Miejsce pracy: Warszawa