Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. e-commerce

WC SERWIS Sp. z o.o. Spółka KomandytowaO firmie

  • Szybowa 2, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

WC SERWIS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Szybowa 2

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie ogólno firmowej strategii marketingowej,

  • realizacja bieżących projektów w obszarach: content marketing, SEO, SEM,

  • merytoryczna opieka projektów z zakresu rozwoju różnych kanałów komunikacji oraz sprzedaży,

  • planowanie oraz przeprowadzenie strategii kampanii PPC (GA, FB Ads),

  • prowadzenie oraz bieżąca optymalizacja kampanii PPC,

  • monitoring i analiza podejmowanych działań w obszarze PPC,

  • nadzór nad kosztami oraz budżetem reklamowym,

  • rekomendacja strategii działań marketingowych mających na celu rozwój firmowej marki,

  • wsparcie Firmy we wprowadzaniu nowych rozwiązań e-marketingowych na różnych polach.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, zarządzanie, ekonomia),

  • lekkie pióro, umiejętność tworzenia i redagowania tekstów,

  • znajomość zagadnień z obszaru marketingu online (Google Ads, Linkedin Ads, Facebook Ads, remarketing) oraz analityki oraz statystyki internetowej,

  • znajomość narzędzi Google Tag Manager (mile widziana, Google Analytics, Keyword planner, Google Search Console, Menedżer reklam Facebook,

  • dobra znajomość obowiązujących trendów marketingu internetowego, sprzedaży internetowej,

  • skrupulatność, rzetelność, terminowość i odpowiedzialność za powierzoną pracę,

  • umiejętność samodzielnego planowania i dobra organizacja pracy,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • dwuletnie doświadczenie w dziale marketingu lub agencji marketingowej

  • doświadczenia przy kampaniach marketingowych

To oferujemy

  • atmosferę twórczej współpracy – chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem,

  • możliwość wdrażania własnych inicjatyw oraz bezpośredniego wpływu na losy firmy,

  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji,

  • zatrudnienie w oparciu o formę umowy, którą wybierzesz,

  • dostęp do karty sportowej,

  • ubezpieczenia na życie.