Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. e-commerce ze znajomością języka niemieckiego

WARSZTAT24.PL SP. Z O.O.

  • Przemysłowa 10, Września
    Września, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Przemysłowa 10

Września

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych

  • monitorowanie działań konkurencji i tendencji rynkowych w zakresie e-commerce

  • tworzenie i redagowanie treści ofert w ramach platform sprzedażowych

  • współtworzenie i realizacja strategii rozwoju kanału e-commerce w segmencie B2C

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

  • znajomość zasad działania Marketplace i doświadczenie w obsłudze platform sprzedażowych

  • doświadczenie w realizacji strategii e-commerce z uwzględnieniem działań marketingowych

  • sprawna obsługa pakietu MS Office

  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze środowiska sprzedażowego platformy eBay po stronie sprzedającego

  • znajomość portali sprzedażowych Amazon, Allegro

  • umiejętność tworzenia i zarządzania kampaniami Google Ads, obsługa Analytics

To oferujemy

  • pracę w stabilnej rozwijającej się firmie - umowa o pracę (możliwa współpraca w ramach samozatrudnienia)

  • możliwość realizowania własnych pomysłów i inicjatyw oraz szansę rozwoju zawodowego

  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji oraz doświadczenia zawodowego

  • pracę w dynamicznym oraz zgranym zespole

  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

Warsztat24.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty i urządzenia dla branży Automotive. Od 2014 roku działamy na rynku krajowym, dostosowując ofertę do potrzeb naszych klientów, aktualnych trendów. Jako nieliczni możemy pochwalić się Systemem Doboru Koloru – Mieszalnik on-line.

Sprawna logistyka to klucz do sukcesu sklepu. Nasz magazyn jest nowoczesnym, w pełni zautomatyzowanym obiektem. Dla wygody klientów oraz dla bezpieczeństwa transakcji korzystamy ze sprawdzonych form płatności.

Przewiń do profilu firmy