Ta oferta pracy jest nieaktualna od 103 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. e-mail marketingu i marketing automation

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Biuro Handlowe poszukuje osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Główne obowiązki, opis zadań:

  • opracowanie i realizacja strategii e-mail marketingu dla segmentu B2C ( mile widziane doświadczenie z systemem SalesManago),
  • regularne tworzenie i realizowanie kampanii e-mail, ocena ich efektywności i nieustanna optymalizacja,
  • prowadzenie kampanii Adwords,
  • dobór i stosowanie odpowiednich narzędzi,
  • analiza zachowań użytkowników i wnioskowanie,
  • monitoring trendów rynkowych – poszukiwanie nowych rozwiązań i potencjału sprzedażowego z wykorzystaniem e-mail marketingu,
  • wdrażanie i monitorowanie wybranych narzędzi marketing automation,
  • udział w różnorodnych projektach z obszaru marketingu,
  • prowadzenie działań SEO/SEM (m.in. aktualizacja treści na stronie WWW).

Wymagania:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym,
  • praktyczna znajomość systemów do obsługi e-mail marketingu i marketing automation,
  • znajomość technik wykorzystywanych w e-mail marketingu i umiejętność ich stosowania,
  • dobra znajomość Excela,
  • orientacja na stały rozwój i realizację celów,
  • umiejętność szybkiego uczenia się i pracy w zespole,
  • mile widziany certyfikat Google Adwords,
  • mile widziana znajomość oprogramowania graficznego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (okres próbny 3 miesiące z opcją przedłużenia na rok)
  • przyjazną atmosferę,
  • świadczenia socjalne,
  • szkolenia i możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku:

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej