Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. E-mail Marketingu

  • Piaseczno, Szymanów (pow. piaseczyński), mazowieckie
  • Specjalista
  • 01.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Piaseczno, Szymanów (pow. piaseczyński)

    Zadania:

    • budowanie i utrzymywanie bazy subskrybentów newslettera,
    • tworzenie segmentów i grup klientów, konfigurowanie połączeń i wykluczeń pomiędzy nimi,
    • proponowanie i przeprowadzanie testów w ramach kanału Mailing,
    • opracowywanie i zarządzanie kampaniami w kanałach własnych (email, sms, push),
    • wdrażanie i opieka nad systemami marketing automation,
    • monitorowanie i analiza skuteczności przeprowadzanych kampanii,
    • optymalizacja prowadzonych działań w celu zwiększenia wyników sprzedażowych,
    • tworzenie raportów z wyników kampanii, analiza danych, przedstawienie rekomendacji,
    • bieżący monitoring działań przy użyciu narzędzi typu Google Analitycs, Adwords, innych SEM/SEO,
    • tworzenie i zarządzanie treścią strony,
    • budowanie procesów komunikacji elektronicznej w oparciu o strategię eCRM,
    • poszukiwanie skutecznych i efektywnych kanałów komunikacji online,
    • generowanie pomysłów na nowe produkty, kampanie
      oraz działania marketingowe,
    • współtworzenie i wdrażanie strategii i planów działań marketingowych.

    Wymagania:

    • doświadczenia w marketingu on-line,
    • dwuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • praktycznej znajomości narzędzi, technologii i rozwiązań e-marketingowych,
    • doświadczenia z SEM, SEO, e-mail marketingiem, dobra znajomość WordPress,
    • umiejętności analizy i dopasowania narzędzi marketingowych dla
      uzyskania najlepszych efektów,
    • znajomości bieżących trendów w marketingu internetowym,
    • bardzo dobra znajomości języka angielskiego,
    • podjęcia inicjatywy oraz doskonałej organizacja pracy.

    Oferujemy:

    • pracę w wyjątkowym zespole,
    • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • stabilne zatrudnienie na pełny etat,
    • możliwość rozwoju i wdrażania swoich pomysłów,
    • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów; prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy MultiSport.

    Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.