Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. E-mail Marketingu

wonga.pl Sp. z o.o.O firmie

wonga.pl Sp. z o.o.

Stanisława Żaryna 2B

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie, wgrywanie, modyfikacja i testowanie materiałów do wysyłki e-mail/SMS (CSS/HTML) w narzędziu Marketing Automation

  • Parametryzacja kampanii pod kątem największej docieralności do odbiorcy

  • Przygotowanie i analiza raportów komunikacji e-mail

  • Opracowywanie i prezentacja podsumowań realizowanych kampanii i projektów

  • Nadzór nad poprawnością przeprowadzanej kampanii

  • Codzienna współpraca z działami biznesowymi i analitycznymi

  • Współpraca z obszarem marketingu w zakresie tworzenia komunikacji (teksty i grafika)

  • Bieżące śledzenie zmian i aktualizacja dokumentów komunikacyjnych

  • Dystrybucja informacji o zmianach komunikacji w organizacji

Nasze wymagania

  • Możesz pochwalić się znajomością dobrych praktyk e-mail marketingu

  • Umiesz tworzyć automatyczne kampanie (preferowana znajomość Marketing Cloud)

  • Wiesz co to jest spamtest albo hardbounce 😉

  • Znasz język angielski na poziomie min. B2

  • Znasz narzędzia kontaktu z klientami SMS/email/telefony wychodzące i umiesz wykorzystać je w kampaniach CRM

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny (karta Multisport, Enelmed)

  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rosnącej firmie i młodym zespole

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Wygodną lokalizację miejsca pracy w centrum miasta przy Polach Mokotowskich

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

Wonga.pl to wielokrotnie nagradzany lider finansów online, specjalizujący się w pożyczkach internetowych. Sukces zawdzięcza zespołowi ambitnych ludzi, szybkiej usłudze i precyzyjnemu systemowi oceny ryzyka kredytowego.

W Polsce działamy od 2012 roku. Od momentu powstania Wonga rozwija swoją niepowtarzalną kulturę. Wyróżnia nas:

Otwarta komunikacja: mówimy wprost;

Tolerancja i otwartość: głowy mamy otwarte na inny punkt widzenia;

Sukcesy i porażki – razem świętujemy, razem się smucimy;

Brak rywalizacji między sobą, ale silna rywalizacja z konkurentami na rynku;

Szanujemy się nawzajem i zawsze zakładamy dobrą wolę drugiej osoby;

Możemy być w pracy „sobą”. Nie mamy dress codu, nie wchodzimy w żadne role;

Lubimy spędzać czas ze sobą.

W 2021 roku zdobyliśmy tytuł Super Etycznej Firmy co oznacza, że przez trzy lata z rzędu zdobywaliśmy nagrody Etycznej Firmy w konkursie organizowanym przez Puls Biznesu oraz PWC. Budujemy organizację opartą na zgranym i lubiącym się zespole i spełnionych, zaangażowanych pracownikach. Wszystkich pracowników traktujemy równo, niezależnie od ich pochodzenia, płci, wyznania, orientacji seksualnej czy stanowiska.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli czujesz, że ta praca jest dla Ciebie, wyślij swoje CV poprzez przycisk „aplikuj”