Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. e-marketingu

  • Częstochowa, śląskie
  • Specjalista
  • 06.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ONEX GROUP JAKUB HRYCIUK

    Miejsce pracy: Częstochowa

    Firma Onex Group (właściciel marki CentrumXP) poszukuje specjalisty ds. digital marketingu do pracy w biurze w Częstochowie.

    Zakres obowiązków

    • Skuteczne prowadzenie kampanii e-marketingowych (m.in. Google Ads, Facebook Ads)
    • Przygotowywanie strategii działań promocyjnych
    • Optymalizacja procesów marketingowych
    • Tworzenie analiz i raportów
    • Aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy w celu realizacji projektów
    • Dbanie o najwyższy standard obsługi Klienta

    Poszukiwane kompetencje

    • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Wiedza praktyczna z zakresu online marketingu (Google Ads, Google Analytics)
    • Znajomość narzędzi e-marketingowych
    • Doświadczenie w branży informatycznej będzie atutem
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Wysokie zdolności interpersonalne
    • Samodzielność
    • Systematyczność

    Oferujemy

    • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, zlecenie, dzieło lub B2B)
    • Przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole
    • Darmowe lekcje angielskiego
    • Bogaty pakiet benefitów

    CV prosimy składać za pośrednictwem przycisku do aplikowania.