Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. e-marketingu/e-commerce (K/M)

Polwell Sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i prowadzenie płatnych kampanii w mediach społecznościowych (budowanie kampanii, ocena i optymalizacja)

  • tworzenie i prowadzenie komunikacji z wykorzystaniem narzędzia marketing automation (budowanie kampanii, ocena i optymalizacja)

  • prowadzenie kampanii Google ads (budowanie kampanii, ocena i optymalizacja)

  • analityka strony internetowej ( analiza, wnioski i propozycje zmian )

  • współpraca z agencją SEO oraz SM

Nasze wymagania

  • przynajmniej roczne doświadczenie w branży e-commerce

  • proaktywność

  • chęć poszerzania swoich kwalifikacji

  • skupienie na realizacji wyznaczonych celów

  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Mile widziane

  • doświadczenie z: Sales Manago, Google Ads, Google Analitycs, Facebook Ads

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

Polwell to ogólnopolska sieć profesjonalnych hurtowni fryzjerskich, właściciel marki Fale Loki Koki. Dynamiczny rozwój na przestrzeni od ponad 30 lat sprawił, że Polwell jest dziś jednym z najważniejszych dystrybutorów akcesoriów i produktów fryzjerskich w kraju. Nasz 300-osobowy zespół uzyskał wiele nagród, m.in. Diamenty Forbesa, Laur Konsumenta, Gazele Biznesu.

W Fale Loki Koki wierzymy w zrównoważony rozwój. Prowadząc biznes, staramy się minimalizować negatywny wpływ na środowisko naturalne w każdym obszarze naszej działalności.

Istotną częścią naszej strategii jest dbanie o lepsze jutro w oparciu o poszanowanie aspektów społecznych i środowiskowych.

Przewiń do profilu firmy