Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do [podaj: nazwę firmy] z siedzibą w: [podaj: ulica i nr], [podaj: kod pocztowy] [podaj: miejscowość] (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [wstaw e-mail do kontaktu dla kandydatów].
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. e-marketingu - e-commerce

Cosnet sp z o.o.

4 0008 000 brutto / mies.
  • Strachowicka 13C, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 13 dni
    do: 29 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Strachowicka 13C

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie platformami sprzedażowymi (tworzenie rozwiązań sprzedażowych, aktualizacja oferty, opisów produktów, nadzór nad kategoriami etc.)

  • Dbanie o poprawne funkcjonowanie serwisów sprzedażowych

  • Tworzenie i zarządzanie komunikacją w social mediach (FB, Insta)

  • Planowanie kampanii reklamowych on-line (FB, Insta, Google, sieci reklamowe Partnerów)

  • Stała współpraca z sieciami afiliacyjnymi

  • Współpraca z programistami

  • Współpraca ze specjalistami SEO

  • Zarządzanie bazami danych Klientów i wysyłka newsletterów

  • Monitorowanie działań konkurencji

  • Raportowanie podjętych działań i zrealizowanych celów

  • Szukanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży w Internecie

Nasze wymagania

  • Znajomość platform e-commerce (WooCommerce, Magento)

  • Podstawowa znajomość HTML i CSS

  • Znajomość aktualnych trendów e-marketingu

  • Umiejętność analityki internetowej (Google Analytics)

  • Efektywne wyszukiwanie informacji w Internecie

  • Znajomość mediów społecznościowych

  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej

  • Znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w młodym zespole

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji

  • Udziału w szkoleniach i konferencjach (online & w świecie post cov)

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Dopłaty do karty MultiSport

  • Pyszną kawę z ekspresu

O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się wrocławską firmą z 10-letnią historią. Prowadzimy sprzedaż online kompleksowego wyposażenia gabinetów kosmetycznych, w ofercie mamy: urządzenia, meble, kosmetyki, akcesoria i wiele innych. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby, która wesprze nasze działania w zakresie marketingu oraz zarządzania sklepami.