Oferta pracy

Specjalista ds. e-marketingu

Procam Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Od ponad 15 lat wdrażamy najlepsze rozwiązania agronomiczne
w sektorze rolniczym i ogrodniczym.
Współpracujemy z klientami na terenie całego kraju.
Nasz zespół tworzy ponad 340 osób zatrudnionych w 30 oddziałach.

Stawiamy na ludzi, wiedzę i rozwiązania.

           Dołącz do naszego zespołu i Ty, jako:

SPECJALISTA DS. E-MARKETINGU
Miejsce pracy: Gdańsk

Twoje zadania:

  • aktualizacja strony internetowej oraz serwisów internetowych
  • pozycjonowanie stron oraz współtworzenie działań i strategii SEO/SEM
  • przygotowywanie newsletterów oraz mailingów
  • tworzenie i publikowanie treści dotyczących marki w mediach społecznościowych oraz zarządzanie firmowymi profilami społecznościowymi
  • wdrażanie i koordynowanie projektów marketingowych firmy w Internecie
  • koordynowanie kampanii reklamowych Google Ads oraz na Facebooku
  • analiza danych wszystkich kanałów ruchu w witrynach, opracowywanie raportów i statystyk z realizowanych działań
  • przygotowywanie materiałów promocyjnych we współpracy z działami firmy oraz agencją reklamową
  • wsparcie działu w pracach administracyjnych

Zależy nam na:

  • minimum 2 lata doświadczenia w obsłudze profili firmowych w mediach społecznościowych
  • doświadczenie w obsłudze narzędzi Google Analytics, Google Search Console, Google Ads, Facebook Business Manager, Sales Manago oraz narzędzi typu NapoleonCat
  • znajomość podstaw UX oraz procesu projektowania i powstawania stron internetowych
  • wykształcenie wyższe w obszarze marketingu
  • swobodne poruszanie się w narzędziach online, CMS i systemach do zarządzania projektami
  • gotowość do pracy pod presją czasu oraz w bardzo dynamicznym środowisku

Co warto o nas wiedzieć:

  • umowa o pracę jest u Nas standardem
  • wspieramy pasje naszych pracowników
  • propagujemy zdrowy tryb życia poprzez rozwinięty pakiet socjalny, sportowy i finansowanie opieki medycznej
  • gwarantujemy Ci rozwój i wiedzę poprzez intensywny proces szkoleń prowadzonych przez ekspertów, oraz wsparcie i opiekę merytoryczną
  • proponujemy stałe wynagrodzenie plus premię uzależnioną od wyników
  • zapewniamy narzędzia nie tylko do pracy - telefon służbowy, komputer
CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy