Ta oferta pracy jest nieaktualna od 262 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. e-Marketingu

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy częścią międzynarodowego Koncernu FUCHS, lidera wśród niezależnych producentów specjalistycznych środków smarnych. W ciągu ponad 25-letniej działalności na polskim rynku zbudowaliśmy szeroką sieć sprzedaży naszych produktów, a nasi klienci chętnie korzystają z wiedzy, doświadczenia i innowacyjnego myślenia naszych pracowników.

    Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu zapraszamy do złożenia aplikacji na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gliwice

    ZADANIA DLA CIEBIE

    • Aktywny i kreatywny udział w rozwoju content i video marketingu
    • Udział w działaniach związanych z e-commerce
    • Budowanie wizerunku firmy w Internecie (newslettery, kampanie reklamowe, szkolenia online, etc.)
    • Zarządzanie kampaniami AdWords
    • Działania SEM, SEO
    • Analiza działań e-marketingowych i ich skuteczności
    • Rozwój firmowego Intranetu
    • Współpraca przy realizowaniu innych projektów marketingowych

    CZEGO OCZEKUJEMY

    • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (doświadczenie w B2Bmile widziane)
    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie w prowadzeniu digitalowych kampanii reklamowych i profilów w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube, LinkedIn)
    • Doświadczenie w pracy z CMS i znajomość zagadnień SEO
    • Znajomość narzędzi do e-mailingu oraz do analizy i optymalizacji stron www
    • „Lekkie pióro” - łatwość w tworzeniu i redagowaniu treści marketingowych
    • Samodzielność i staranność w działaniu
    • Umiejętność organizacji pracy własnej
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
    • Kreatywność

    CO OFERUJEMY

    • Pracę w przyjaznym zespole w międzynarodowym
      Koncernie
    • Szkolenia umożliwiające rozwój własny
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
      wraz z pakietem dodatków pozapłacowych
    Przyłącz się do FUCHS!
    Prześlij CV wraz z listem motywacyjnym z dopiskiem
    w temacie: „Specjalista ds. e-Marketingu”.

    Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

    Kandydatów prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997  (Dz.U. nr 101 z 2002 r., poz. 926 z póż.  zm).”

    FUCHS OIL CORPORATION (PL) Sp. z o.o.
    ul. Kujawska 102
    44-101 Gliwice
    www.fuchs.com/pl