Oferta pracy

Specjalista ds. e-marketingu

Zakłady Mięsne SILESIA S.A.

  • Goczałkowice-Zdrój (pow. pszczyński)

    Goczałkowice-Zdrój (pow. pszczyński), śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, planowanie oraz efektywna realizacja kampanii marketingowych dla marek lidera w branży przetwórstwa mięsnego,

  • Współpraca z podwykonawcami w ramach prowadzonych akcji marketingowych,

  • Kreowanie wizerunku marek w mediach społecznościowych (m.in. Facebook, LinkedIn, Instagram),

  • Zarządzanie zawartością stron internetowych,

  • Budowanie pozytywnej relacji z użytkownikami mediów społecznościowych,

  • Zarządzanie korespondencją otrzymywaną za pośrednictwem mediów społecznościowych,

  • Monitorowanie trendów rynkowych, poszukiwanie i rekomendowanie nowych rozwiązań, w celu zwiększenia sprzedaży,

  • Uczestnictwo w projektach we wszystkich zakładach produkcyjnych w Spółce

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane z obszaru marketingu / marketingu internetowego lub pokrewnego,

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży FMCG),

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads oraz znajomość menedżerów kampanii reklamowych LinkedIn i Facebook Ads,

  • Kreatywność, nieszablonowe myślenie, umiejętność tworzenia tekstów,

  • Umiejętność wyciągania wniosków i poszukiwania nowych rozwiązań,

  • Proaktywność w działaniu, ciągłe poszukiwanie rozwiązań, otwartość na informacje zwrotną,

  • Umiejętność pracy pod presja czasu,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów,

  • Chęci do nauki, nastawienie na rozwój w dziale marketingu,

  • Prawo jazdy kat. B,

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, prężnie się rozwijającej,

  • Pakiet sportowy, system poleceń pracowniczych,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Paczki okolicznościowe

Zakłady Mięsne Silesia S.A. to firma z polskim kapitałem zatrudniająca pracowników w pięciu zakładach produkcyjnych. Jesteśmy liderem w branży mięsnej w Polsce w zakresie przetwórstwa. Tworzymy doskonałe produkty pod markami Cedrob oraz Duda. W związku z nabyciem kolejnych zakładów produkcyjnych do naszego ambitnego zespołu poszukujemy osób, które będą częścią prężnie rozwijającej się firmy, gwarantującej stabilne zatrudnienie, rozwój zawodowy oraz udział w innowacyjnych projektach., , Aktualnie do Działu Marketingu poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. e-marketingu

Przewiń do profilu firmy