Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. e-marketingu

Agrosimex Sp.z o.o.O firmie

Agrosimex Sp.z o.o.

43

Goliany (pow. grójecki)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie treści reklamowych

  • Samodzielne prowadzenie kampanii Google Ads zgodnie z uzgodnionymi celami i KPI.

  • Optymalizacja kampanii Google Ads, analiza danych, wyciąganie wniosków oraz wdrażanie zmian

  • Raportowanie wyników kampanii

  • Tworzenie strategii Google Ads i uczestniczenie w strategicznych spotkaniach jako ekspert.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z CRM, Marketing Automation

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy lub projektach z zakresu content marketingu

  • Doświadczenie w zarządzaniu i optymalizacji kampanii Google Ads (Search, Display, Tag Manager, Ads Editor, YouTube)

  • Doświadczenie w optymalizacji różnych typów kampanii (brand, traffic, lead, sales).

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi Google (Ads, Analytics, Search Console,) i MS Excel

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy w systemach CMS e-commerce/digital; znajomość Magento i/lub WordPress będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę oraz pracę w zgranym i otwartym zespole,

  • udział w szkoleniach oraz wyjazdy na konferencje branżowe – dla podnoszenia twojej wiedzy i kwalifikacji oraz poszerzania twoich horyzontów,

  • rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia twoich umiejętności poprzez pracę w doświadczonym zespole specjalistów, w oparciu o nowoczesne technologie,

  • nowe wyzwanie każdego dnia – pracę nad różnorodnymi rozwiązaniami technologicznymi, które wychodzą poza schemat,

  • możliwość wpływania na implementowane rozwiązania – masz wpływ na to „jak to zrobić”,

  • elastyczne i stabilne warunki zatrudnienia,

  • miejsce parkingowe pod siedzibą firmy

Agrosimex jest doświadczoną, dynamiczną firmą, która docenia umiejętności i poświęcenie swoich pracowników, umożliwiając im rozwój osobisty i zawodowy. Pracownikami firmy są wysokiej klasy specjaliści w swoich dziedzinach i to im zawdzięczamy nasz sukces rynkowy i przewagę konkurencyjną. Odpowiadając na wyzwania dzisiejszych rynków i potrzebę kreowania cyfrowego świata, poszukujemy do naszej załogi specjalisty ds. Content Marketingu, który wesprze nas w technicznych aspektach tworzenia treści reklamowych. Jeśli więc tworzyłeś wcześniej reklamy internetowe, a do tego masz chęci do zdobywania nowej wiedzy, napisz do nas!

Przewiń do profilu firmy