Ta oferta pracy jest nieaktualna od 309 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. e-marketingu

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 12.01.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

AlleKurier sp. z o.o.

Firma AlleKurier sp. z o.o. właściciel serwisu allekurier.pl oraz statkiem.pl pośredniczy w organizacji transportu kurierskiego oraz morskiego. Funkcjonujemy na rynku od 2010 roku. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które świadczy swoje usługi rzecz dziesiątek tysięcy klientów, których pozyskujemy przez Internet. Każdego dnia pracujemy nad ulepszeniem naszego serwisu internetowego. Nasz zespół liczy około 20 osób.

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Zakres obowiązków:

  • tworzenie, prowadzenie oraz optymalizacja kampanii Google AdWords w języku polskim oraz w języku angielskim
  • przygotowywanie treści marketingowych na stronę www, blog, do mailingów i materiałów reklamowych
  • współpraca przy tworzeniu witryn / stron docelowych dla kampanii marketingowych
    • tworzenie architektury informacji, makietowanie
    • uzupełnianie stron treścią
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • tworzenie i realizacja strategii SEO

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość zagadnień z obszaru marketingu internetowego (SEO/SEM, e-mail marketing, social media, kampanie online); kreacji (branding, reklama); tworzenia użytecznych interfejsów graficznych do serwisów, portali i aplikacji
  • znajomość zasad ortografii i poprawnej polszczyzny
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność przygotowywania informacji oraz redagowania tekstów - lekkie pióro
  • doskonała organizacja czasu pracy
  • dobra znajomość CMS WordPress

Mile widziane:

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę

W ciągu najbliższych miesięcy przenosimy się do nowego biura przy skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej/Balickej/Bronowickiej.

Zapraszamy do aplikowania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).”

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się