Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. e-marketingu (performance marketing specialist) – branża fashion

CONCEPT 101 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca konfiguracja, obsługa i zarządzanie narzędziami marketing automation (w tym Sales Manago)

  • prowadzenie, codzienny nadzór i optymalizacja kampanii (Google Ads, Facebook Ads, we współpracy z agencją)

  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi wspierającymi działania performance i digital (m. in. afiliacja, retargeting, PPC)

  • planowanie i zarządzanie budżetem, rekomendacje dotyczące relokacji budżetu pomiędzy działaniami

  • tworzenie strategii reklamowych i doskonalenie lejka konwersji (we współpracy z zespołem)

  • analiza efektywności prowadzonych działań (ze wsparciem analityka)

  • generowanie nowych pomysłów na kampanie i testowanie ich

  • udział w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań UX

Nasze wymagania

  • doświadczenie w tworzeniu, prowadzeniu i optymalizacji kampanii marketingowych, preferowana branża fashion

  • umiejętność posługiwania się Google Analytics, Google Ads i Facebook Ads

  • doświadczenie w praktycznym wykorzystaniu narzędzi do automatyzacji marketingu (np. sales manago - mile widziane)

  • mile widziane doświadczenie w obszarze reklam na platformach Pinterest / TikTok

  • umiejętność logicznego myślenia

  • kreatywność i nastawienie na rozwój

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • luźna i przyjazna atmosfera

  • ciekawe projekty i spory budżet na testy ;)

  • stały rozwój - regularne szkolenia

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia - daj nam znać ile chcesz zarabiać i zobaczymy co da się zrobić

  • praca na pełen etat w biurze w Łodzi lub Aleksandrowie Łódzkim k. Łodzi / szybki dojazd ul. Aleksandrowską

Marka NAOKO powiększa swój zespół! Jesteśmy marką odzieżową, a nasza oferta jest skierowana do odważnych kobiet, marzycielek, które lubią podróżować i podejmować w życiu nowe wyzwania, ponieważ „life is to short to wear boring clothes”.

Jeżeli kreatywność, dobra organizacja pracy oraz zasady efektywnej komunikacji są Ci obce – to nie jest ogłoszenie dla Ciebie.

Przewiń do profilu firmy