Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. e-marketingu

HBH

HBH

Wichrowa 28

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • kreowanie wizerunku nowej marki (marketing 360o)

  • wdrożenie i koordynowanie projektów marketingowych firmy w Internecie

  • tworzenie kampanii reklamowych (w tym automation), newsletterów, landing page, social media

  • współpraca z agencjami reklamowymi oraz grafikami

  • udział w kreowaniu architektury platformy e-commerce oraz obsługi klientów (CX, UX, UJ)

  • śledzenie najnowszych trendów e-marketingowych oraz proponowanie nowych rozwiązań

  • definiowanie grup docelowych oraz odpowiednich kanałów komunikacji z nimi związanych

Nasze wymagania

  • poparte wynikami doświadczenia w prowadzeniu kampanii e-commerce, B2C i/lub w kanale market place

  • znajomość zasad SEO i SEM

  • znajomość internetowych narzędzi analitycznych

  • koordynacja tworzenia kreacji i copy dla kampanii

  • rozumienie technologii i nadążanie za tempem jej rozwoju

  • umiejętność analizowani zbiorów danych, wyciągania wniosków i podejmowania na ich podstawie decyzji – dotyczy kampanii reklamowych i akcji promocyjnych

  • duża samodzielność w działaniu

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego - mile widziana

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w dużej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • udział w nowym, unikatowym projekcie w obszarach eCommerce B2C

  • wsparcie doświadczonego managementu,

  • możliwość samodzielnej i kreatywnej pracy

  • życzliwość zespołu i bardzo pozytywną atmosferę pracy

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę Multisport

  • ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • Multisport

HBH

Jesteśmy prężnie działającą Grupą zrzeszającą jedną z największych w Polsce sieci hurtowni instalacyjnych oraz salonów wyposażenia łazienek.

Nasi pracownicy to pełen zapału zespół, który codziennie podejmuje nowe wyzwania i konsekwentnie rozwija swoje kompetencje.

W związku z planowanym rozwojem w obszarach eCommerce B2C, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. e-marketingu

Przewiń do profilu firmy