Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. e - marketingu

Grafton RecruitmentO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta - firmy zajmującej się obszarem monitoringu i lokalizacji - poszukujemy Specjalisty ds. e - marketingu.

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, koordynowanie i realizowanie działań marketingowych
  • projektowanie i wdrażanie kampanii reklamowych
  • tworzenie treści marketingowych (Facebook, Instagram)
  • przygotowywanie materiałów i artykułów do prasy
  • analiza wyników działań marketingowych

Wymagania pracodawcy

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • doświadczenie z zakresu e - marketingu
  • znajomość narzędzi Google Analytics, Google AdWords
  • kreatywność oraz twórcze podejście do marketingu

Pracodawca oferuje

  • premia uzależniona od wyników
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (dla studentów do 26 r.ż. możliwość umowy zlecenie)
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w nowoczesnym biurze w Poznaniu

Grafton Recruitment

Grafton Recruitment jest międzynarodową agencją doradczą działającą w obszarze HR, zajmującą się rekrutacją specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego szczebla. Kompleksowo wspiera projekty typu greenfield, dokonuje analizy planów inwestycyjnych i ekspansji pod kątem potencjału rynku, infrastruktury i zasobów ludzkich. Działa zgodnie z najwyższymi standardami, koncentrując się na efektywności i budowaniu trwałych relacji z firmami i kandydatami. Świadczy usługi w całej Polsce, stacjonarne biura znajdują się w Warszawie Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, prowadzi projekty w Trójmieście. W Polsce świadczy usługi od 1997 roku, od 2018 roku jest częścią Gi Group, jednego z globalnych liderów świadczących usługi na rzecz rozwoju rynku pracy. Więcej: www.grafton.pl

Aktualne oferty pracodawcy
4-26-70277

Specjalista ds. e - marketingu, Poznań