Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. E-marketingu Produktowego

Media ExpertO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie strategii marketingowej produktów i ich rozwoju
  • planowanie i koordynowanie strategii komunikacyjnej w internecie
  • opracowywnie harmonogramu działań e-marketingowych
  • monitorowanie i raportowanie efektywności prowadzonych działań
  • nadzór nad materiałami promocyjnymi wybranych grup asortymenowych (zdjęcia, video, content, PR)
  • koordynowanie kanałów social media i nawiązywanie współpracy z influencerami

Nasze wymagania

  • znajomość marketingu internetowego (m.in. Google Analytics, SEO, SEM, SOCIAL)
  • bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel i Power Point)
  • poczucie estetyki materiałów graficznych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zainteresowanie nowymi technologiami/gamingiem

To oferujemy

  • umowę pracę i pensję zawsze na czas
  • atrakcyjny system premiowy
  • wsparcie w trakcie wdrożenia, bo liczą się chęci
  • możliwość realizacji własnych pomysłów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach
  • opieka fundacji Media Expert „Włącz się”
  • premia świąteczna
  • nagrody jubileuszowe

Etapy rekrutacji

1

wysłanie aplikacji

2

rozpatrzenie aplikacji i zaproszenie na rozmowę

3

spotkanie z rekruterem

4

propozycja pracy w Media Expert

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Człowiek, który nie pracuje z zamiłowania do tego co robi, ale tylko dla pieniędzy, nie jest w stanie ani zarobić, ani znaleźć wiele radości w życiu (Charles M. Schwab). My damy Ci jedno i drugie.

Specjalista ds. E-marketingu Produktowego, Łódź