Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. e-marketingu

Hurtownie Elektryczne ASAJ Sp. z o. o. O firmie

  • Siedlce

    Siedlce, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie strategii marketingowej i mediaplanów dla platformy B2B www.asaj.pl

  • prowadzenie kampanii online dla akcji promocyjnych B2B

  • koordynacja firm zewnętrznych: agencje reklamy online, domy mediowe, agencje SEO

  • poszukiwanie rozwiązań online wspierających działania promocyjne

  • planowanie, wdrożenie i automatyzacja kampanii online (marketing automation, content marketing, remarketing, e-mail marketing)

  • monitorowanie i analiza działań konkurencji

  • analiza i raportowanie efektów prowadzonych działań

  • rozliczanie i kontrola budżetu

  • czynna współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

Masz doświadczenie na podobnym stanowisku? Jesteś samodzielny, kreatywny i zaangażowany?

Lubisz pracować w zespole z poczuciem humoru?

Jesteś nastawiony na realizację określonych celów i potrafisz zarządzać doskonale swoim czasem pracy?

Będziesz odpowiedzialny za koordynację działań z zakresu kampanii reklamowych online, które bezpośrednio wpływają na wzrost sprzedaży w sklepach www.

WYMAGAMY:

doświadczenia na podobnym stanowisku w marketingu online w obszarze e-commerce

aktualnej wiedzy z zakresu on-line marketingu, e-commerce, nowych technologii

wiedzy w zakresie nowych technologii oraz trendów

zamiłowania do liczb i wyciągania wniosków z analizy danych

stałego poszukiwania nowych rozwiązań oraz wdrażania najlepszych z nich

Mile widziane

  • znajomość narzędzi analitycznych, w tym Google Analytics,

  • znajomość sieci Afiliacyjnych,

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, rodzinnej firmie o polskim kapitale

  • solidne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy

  • wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • konkursy

  • innowacyjne projekty i realizacja własnych pomysłów

  • opieka mentora

  • indywidualne ścieżki rozwoju

  • szkolenia branżowe

Hurtownie Elektryczne ASAJ Sp. z o. o.

Jesteśmy polską firmą rodzinną z branży elektrotechnicznej, działającą na krajowym rynku dystrybucyjnym od 1990 roku. Posiadamy szeroką sieć sprzedaży: stacjonarnej oraz mobilnej o zasięgu ogólnopolskim, a także profesjonalną platformę internetową www.asaj.pl. Łącznie zatrudniamy ponad 300 pracowników, ekspertów w swoich dziedzinach. Stawiamy na rozwój naszej kadry, dlatego priorytetem są u nas awanse wewnętrzne oparte na ścieżkach kariery i systemie szkoleń. Dofinansowujemy pracownikom kursy oraz studia, aby podnosili swoje kwalifikacje. Opiekujemy się każdym nowym pracownikiem na wszystkich etapach wdrożenia w firmie. Szukamy osób ambitnych, pracowitych i rzetelnych.

Jeśli posiadasz te cechy, nie zwlekaj - prześlij do nas swoje CV.

Przewiń do profilu firmy